| t: | Силовой |
| d1: | 30 mm |
| D: | 49.5 mm |
| H: | 10.9 mm |
| hi: | 3.4 mm |
| PR: | CORTECO |
| us: | RACK |
| MH HA0613 |
| MSG F00762 |
| t: | Силовой |
| d1: | 29 mm |
| D: | 49 mm |
| H: | 10.9 mm |
| hi: | 3.4 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0613RR |
| t: | Силовой |
| d1: | 24.97 mm |
| D: | 41.3 mm |
| H: | 7.4 mm |
| hi: | 3 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| KR HAZ0614CS |
| MH HA0614 |
| t: | Силовой |
| d1: | 32 mm |
| D: | 42 mm |
| H: | 6.3 mm |
| hi: | 4 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| MH HA0615 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24.97 mm |
| D: | 41.3 mm |
| H: | 7.5 mm |
| hi: | 3.3 mm |
| PR: | FN-MEX |
| us: | RACK |
| KR HAZ0616CS |
| MH HA0616 |
| ORP F00911 |
| t: | Силовой |
| d1: | 28 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 6 mm |
| hi: | 4 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| MH HA0617 |
| MSG F00943 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 37 mm |
| H: | 17.7 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| KR HAZ0618CS |
| MH HA0618 |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 37.5 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 6.7 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| ATG 90100064 |
| KR HAZ0619CS |
| MH HA0619 |
| MSG F00072 |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 10 mm |
| hi: | 1.7 mm |
| PR: | CORTECO |
| us: | RACK |
| ATG 90100099 |
| KR HAZ0620CS |
| MH HA0620 |
| MSG F00107 |
| t: | Силовой |
| d1: | 22 mm |
| D: | 31.5 mm |
| H: | 7.8 mm |
| hi: | 4.7 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0621 |
| t: | Силовой |
| d1: | 14 mm |
| D: | 38.4 mm |
| H: | 11 mm |
| hi: | 5 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| MH HA0622 |
| t: | Силовой |
| d1: | 28 mm |
| D: | 47.7 mm |
| H: | 11.7 mm |
| hi: | 5 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| KR HAZ0623CS |
| MH HA0623 |
| ORP F00706 |
| t: | Силовой |
| d1: | 38 mm |
| D: | 51 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| KR HAZ0624CS |
| KR HAZ0624GQ |
| MH HA0624 |
| ORP F01037 |
| t: | Силовой |
| d1: | 37.5 mm |
| D: | 51 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0624R |
| ORP F01037X |
| t: | Силовой |
| d1: | 27.7 mm |
| D: | 39 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| ATG 90100120 |
| KR HAZ0625CS |
| KR HAZ0625GQ |
| MH HA0625 |
| t: | Силовой |
| d1: | 27.2 mm |
| D: | 39 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | TOPGUN |
| us: | RACK |
| ATG 91100120 |
| KR HAZ0625RCS |
| MH HA0625R |
| ORP F00128X |
| t: | Силовой |
| d1: | 26.7 mm |
| D: | 39 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | WSP |
| us: | RACK |
| ATG 92100120 |
| MH HA0625RR |