
| t: | Силовой |
| d1: | 29.5 mm |
| D: | 49.2 mm |
| H: | 10.9 mm |
| hi: | 3.4 mm |
| us: | RACK |
| ORP F00029X |
| t: | Силовой |
| d1: | 29 mm |
| D: | 49.2 mm |
| H: | 10.9 mm |
| hi: | 3.4 mm |
| PR: | WSP |
| us: | RACK |
| KR HAZ0589RRCS |
| MH HA0586RR |
| MH HA0589RR |
| t: | Силовой |
| d1: | 23 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 7.5 mm |
| hi: | 3.2 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| KR HAZ0590CS |
| MH HA0590 |
| ORP F00034 |
| t: | Силовой |
| d1: | 22.5 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 7.5 mm |
| hi: | 3.2 mm |
| us: | RACK |
| ATG 91100026 |
| KR HAZ0590RCS |
| MH HA0590R |
| MSG F00034X |
| t: | Силовой |
| d1: | 23 mm |
| D: | 38 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 3.2 mm |
| PR: | ROLF |
| us: | RACK |
| KR HAZ0591CS |
| KR HAZ0591GQ |
| MH HA0591 |
| MSG F00035 |
| ORP F00035 |
| t: | Нижний |
| d1: | 25 mm |
| D: | 35 mm |
| H: | 6.5 mm |
| hi: | 3.2 mm |
| PR: | IPC |
| us: | RACK |
| ATG 90100127 |
| KR HAZ0592CS |
| KR HAZ0592GQ |
| MH HA0592 |
| t: | Нижний |
| d1: | 24.5 mm |
| D: | 35 mm |
| H: | 6.5 mm |
| hi: | 3.2 mm |
| PR: | WSP |
| us: | RACK |
| ATG 91100127 |
| KR HAZ0592RCS |
| MH HA0592R |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 38 mm |
| H: | 7.6 mm |
| hi: | 4.3 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| ATG 90100129 |
| MH HA0593 |
| t: | Силовой |
| d1: | 22 mm |
| D: | 32 mm |
| H: | 6 mm |
| hi: | 4 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| ATG 90100276 |
| KR HAZ0594CS |
| MH HA0594 |
| ORP F00284 |
| t: | Силовой |
| d1: | 31 mm |
| D: | 48 mm |
| H: | 8.3 mm |
| hi: | 4 mm |
| PR: | FN-MEX |
| us: | RACK |
| ATG 90100282 |
| KR HAZ0595CS |
| MH HA0595 |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 41.5 mm |
| H: | 7.5 mm |
| hi: | 3.3 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| KR HAZ0596CS |
| KR HAZ0596GQ |
| MH HA0596 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24.7 mm |
| D: | 41.5 mm |
| H: | 7.5 mm |
| hi: | 3.3 mm |
| PR: | WSP |
| us: | RACK |
| KR HAZ0596RCS |
| MH HA0596R |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 35.2 mm |
| H: | 6.5 mm |
| hi: | 3.7 mm |
| PR: | SKFS |
| us: | RACK |
| KR HAZ0597CS |
| MH HA0597 |
| MSG F00406 |
| ORP F00406 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23 mm |
| D: | 32.9 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 6 mm |
| PR: | CORTECO |
| us: | RACK |
| ATG 90100430 |
| KR HAZ0598CS |
| KR HAZ0598GQ |
| MH HA0598 |
| MSG F00440 |
| t: | Нижний |
| d1: | 22.5 mm |
| D: | 32.9 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 6 mm |
| PR: | WSP |
| us: | RACK |
| MH HA0598R |
| ORP F00440X |
| t: | Силовой |
| d1: | 23 mm |
| D: | 38 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 3.2 mm |
| PR: | FNI |
| us: | RACK |
| ATG 90100431 |
| KR HAZ0599CS |
| MH HA0599 |
| ORP F00441 |
| t: | Силовой |
| d1: | 22.5 mm |
| D: | 38 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 3.2 mm |
| PR: | TOPGUN |
| us: | RACK |
| ATG 91100431 |
| KR HAZ0599RCS |
| MH HA0599R |
| MSG F00441X |