| t: | Насос ГУР |
| d1: | 11.75 mm |
| D: | 29.8 mm |
| H: | 12.65 mm |
| hi: | 1.9 mm |
| us: | PUMP |
| MSG F00466 |
| t: | Силовой |
| d1: | 22 mm |
| D: | 34.5 mm |
| H: | 12 mm |
| hi: | 7 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| KR HAZ0566CS |
| KR HAZ0566GQ |
| MH HA0566 |
| MSG F00497 |
| ORP F00497 |
| t: | Нижний |
| d1: | 22 mm |
| D: | 34.5 mm |
| H: | 12 mm |
| hi: | 7 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| KR HAZ0566CS |
| t: | Нижний |
| d1: | 21.5 mm |
| D: | 34.5 mm |
| H: | 13 mm |
| hi: | 8 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| KR HAZ0566RCS |
| MH HA0566R |
| t: | Нижний |
| d1: | 21 mm |
| D: | 34.5 mm |
| H: | 13 mm |
| hi: | 8 mm |
| us: | RACK |
| KR HAZ0566RRCS |
| MH HA0566RR |
| t: | Нижний |
| d1: | 28.5 mm |
| D: | 38 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 3.5 mm |
| PR: | IPC |
| us: | PINION |
| MH HA0567 |
| t: | Нижний |
| d1: | 25 mm |
| D: | 35.2 mm |
| H: | 7.6 mm |
| hi: | 3.5 mm |
| PR: | IPC |
| us: | PINION |
| ATG 90100709 |
| KR HAZ0568CS |
| MH HA0568 |
| MSG F00724 |
| t: | Нижний |
| d1: | 26.5 mm |
| D: | 37 mm |
| H: | 7 mm |
| hi: | 3.5 mm |
| PR: | IPC |
| us: | PINION |
| KR HAZ0569CS |
| MH HA0569 |
| ORP F00859 |
| t: | Нижний |
| d1: | 18 mm |
| D: | 25.6 mm |
| H: | 7 mm |
| hi: | 4 mm |
| us: | PINION |
| t: | Нижний |
| d1: | 24 mm |
| D: | 37 mm |
| H: | 20 mm |
| hi: | 14.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| ATG 90100069 |
| KR HAZ0571CS |
| MH HA0571 |
| t: | Пыльник |
| d1: | 34 mm |
| D: | 47 mm |
| H: | 12 mm |
| hi: | 5 mm |
| PR: | CFW |
| us: | PINION |
| ATG 90100084 |
| MH HA0572 |
| t: | Нижний |
| d1: | 27.7 mm |
| D: | 39.6 mm |
| H: | 17.2 mm |
| hi: | 13.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| KR HAZ0573CS |
| MH HA0573 |
| ORP F00734 |
| t: | Нижний |
| d1: | 18 mm |
| D: | 25.5 mm |
| H: | 6.5 mm |
| hi: | 4 mm |
| PR: | CFW |
| us: | PINION |
| ATG 90100509 |
| KR HAZ0574CS |
| MH HA0574 |
| ORP F00519 |
| t: | Нижний |
| d1: | 26 mm |
| D: | 34 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 4.5 mm |
| PR: | CFW |
| us: | PINION |
| KR HAZ0575CS |
| MH 3863978 |
| MH HA0575 |
| MH HAZ0575 |
| RE 7421227124 |
| t: | Нижний |
| d1: | 26 mm |
| D: | 34 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 4.5 mm |
| PR: | KACO |
| us: | PINION |
| MH HA0575K |
| t: | Нижний |
| d1: | 25.5 mm |
| D: | 34 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 4.5 mm |
| PR: | WSP |
| us: | PINION |
| ATG 91200510 |
| MH HA0575R |
| ORP F00520X |
| t: | Нижний |
| d1: | 22 mm |
| D: | 32 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 5.2 mm |
| PR: | KACO |
| us: | PINION |
| MH HA0576 |