| t: | Силовой |
| d1: | 24.5 mm |
| D: | 41.8 mm |
| H: | 7.5 mm |
| hi: | 3.3 mm |
| PR: | TOPGUN |
| us: | RACK |
| KR HAZ0600RCS |
| MH HA0600R |
| MSG F00467X |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 41.8 mm |
| H: | 7.5 mm |
| hi: | 3.3 mm |
| us: | RACK |
| ORP F00467XX |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 41.24 mm |
| H: | 7.3 mm |
| hi: | 4.4 mm |
| PR: | CORTECO |
| us: | RACK |
| KR HAZ0601CS |
| MH HA0601 |
| ORP F00485 |
| t: | Силовой |
| d1: | 30 mm |
| D: | 49 mm |
| H: | 10.9 mm |
| hi: | 3.4 mm |
| PR: | CORTECO |
| us: | RACK |
| ATG 90100476 |
| KR HAZ0602CS |
| MH HA0602 |
| MSG F00486 |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 10 mm |
| hi: | 6 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| ATG 90100478 |
| KR HAZ0603CS |
| KR HAZ0603GQ |
| MH HA0603 |
| ORP F00488 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24.5 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 10 mm |
| hi: | 6 mm |
| PR: | WSP |
| us: | RACK |
| KR HAZ0603RCS |
| MH HA0603R |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 38.5 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 4.3 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| MH HA0604 |
| ORP F00498 |
| t: | Силовой |
| d1: | 26 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 17.7 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| KR HAZ0605CS |
| MH HA0605 |
| t: | Силовой |
| d1: | 25.5 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 17.7 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| MH HA0605R |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 44.7 mm |
| H: | 12.4 mm |
| hi: | 6.8 mm |
| PR: | FN-MEX |
| us: | RACK |
| MH HA0606 |
| MSG F00604 |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 37.5 mm |
| H: | 7 mm |
| hi: | 6 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| MH HA0607 |
| ORP F00613 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23 mm |
| D: | 38.2 mm |
| H: | 8.2 mm |
| hi: | 5 mm |
| PR: | TRW |
| us: | RACK |
| KR HAZ0608CS |
| MH HA0608 |
| MSG F00642 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23 mm |
| D: | 38.2 mm |
| H: | 8.2 mm |
| hi: | 5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| MH HA0608C |
| t: | Силовой |
| d1: | 32 mm |
| D: | 46.8 mm |
| H: | 18.7 mm |
| hi: | 12.9 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| ATG 90100663 |
| KR HAZ0609CS |
| MH HA0609 |
| MSG F00678 |

| t: | Силовой |
| d1: | 31.5 mm |
| D: | 46.8 mm |
| H: | 18.7 mm |
| hi: | 12.9 mm |
| us: | RACK |
| MSG F00678X |
| t: | Силовой |
| d1: | 28 mm |
| D: | 37.7 mm |
| H: | 8 mm |
| hi: | 5.5 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| MH HA0610 |
| t: | Нижний |
| d1: | 30 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 6.5 mm |
| hi: | 4 mm |
| PR: | CR |
| us: | RACK |
| KR HAZ0611CS |
| MH HA0611 |