| t: | Силовой |
| d1: | 27.7 mm |
| D: | 38.1 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | TCS |
| us: | RACK |
| ATG 90300125 |
| MH HA0626A |
| t: | Силовой |
| d1: | 27.2 mm |
| D: | 38.1 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| ATG 91100125 |
| KR HAZ0626RCS |
| MH HA0626R |
| ORP F00133X |
| t: | Силовой |
| d1: | 26.7 mm |
| D: | 38.1 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0626RR |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 42.5 mm |
| H: | 13 mm |
| PR: | MANDO |
| us: | RACK |
| KR HAZ0627CS |
| MH HA0627 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 7 mm |
| PR: | TT |
| us: | RACK |
| MH HA0628 |
| MSG F00228 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 41 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| ATG 90100223 |
| KR HAZ0629C |
| KR HAZ0629CS |
| KR HAZ0629GQ |
| MH HA0629 |
| ORP F00231 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23.5 mm |
| D: | 41 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| ATG 91100223 |
| KR HAZ0629RCS |
| MH HA0629R |
| MSG F00231X |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 38.2 mm |
| H: | 12.5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| ATG 90100230 |
| KR HAZ0630CS |
| MH HA0630 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 35.3 mm |
| H: | 12 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| KR HAZ0631CS |
| MH HA0631 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NDK |
| us: | RACK |
| KR HAZ0632CS |
| KR HAZ0632GQ |
| MH HA0632 |
| ORP F00240 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23.5 mm |
| D: | 40 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | TCS |
| us: | RACK |
| KR HAZ0632RCS |
| MH HA0632RA |
| t: | Силовой |
| d1: | 27 mm |
| D: | 41.2 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| KR HAZ0633CS |
| KR HAZ0633GQ |
| MH HA0633 |
| MSG F00265 |

| t: | Силовой |
| d1: | 26.5 mm |
| D: | 41 mm |
| H: | 8.5 mm |
| MH HA0633R |
| ORP F00265X |
| t: | Силовой |
| d1: | 27 mm |
| D: | 43.2 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NDK |
| us: | RACK |
| ATG 90100258 |
| MH HA0634 |
| ORP F00266 |
| t: | Силовой |
| d1: | 27 mm |
| D: | 44.2 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| KR HAZ0635CS |
| KR HAZ0635GQ |
| MH HA0635 |
| ORP F00267 |
| t: | Силовой |
| d1: | 32 mm |
| D: | 49 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| KR HAZ0636CS |
| MH HA0636 |
| t: | Силовой |
| d1: | 32 mm |
| D: | 46.1 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| KR HAZ0637CS |
| KR HAZ0637GQ |
| MH HA0637 |
| MSG F00276 |
| ORP F00276 |