| t: | Силовой |
| d1: | 31.5 mm |
| D: | 46.1 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| ATG 91100268 |
| KR HAZ0637RCS |
| MH HA0637R |
| ORP F00276X |
| t: | Силовой |
| d1: | 31 mm |
| D: | 46.1 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0637RR |
| ORP F00276XX |
| t: | Силовой |
| d1: | 28 mm |
| D: | 46 mm |
| H: | 12.5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| MH HA0638 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 41 mm |
| H: | 12.5 mm |
| us: | RACK |
| KR HAZ0639CS |
| MH HA0639 |
| ORP F00291 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 36.5 mm |
| H: | 7.5 mm |
| PR: | Hutchinson |
| us: | RACK |
| KR HAZ0640CS |
| KR HAZ0640GQ |
| MH HA0640 |
| ORP F00360 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23.5 mm |
| D: | 36.5 mm |
| H: | 16 mm |
| us: | RACK |
| t: | Силовой |
| d1: | 23.5 mm |
| D: | 36.5 mm |
| H: | 7.5 mm |
| PR: | WSP |
| us: | RACK |
| ATG 91100352 |
| ATG 91300352 |
| KR HAZ0640RCS |
| MH HA0640R |
| t: | Силовой |
| d1: | 30 mm |
| D: | 50 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NDK |
| us: | RACK |
| KR HAZ0641CS |
| KR HAZ0641GQ |
| MH HA0641 |
| ORP F00374 |
| t: | Силовой |
| d1: | 30 mm |
| D: | 50 mm |
| H: | 8.5 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| KR HAZ0641ATGGQ |
| MH HA0641ATG |
| t: | Силовой |
| d1: | 29.5 mm |
| D: | 50 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | TCS |
| us: | RACK |
| t: | Силовой |
| d1: | 27.7 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NOK |
| us: | RACK |
| ATG 90100367 |
| KR HAZ0642CS |
| MH HA0642 |
| t: | Силовой |
| d1: | 27.7 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | TCS |
| us: | RACK |
| MH HA0642A |
| t: | Силовой |
| d1: | 27.2 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| ATG 91300367 |
| MH HA0642R |
| t: | Силовой |
| d1: | 26 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | NDK |
| us: | RACK |
| ATG 90100368 |
| KR HAZ0643C |
| KR HAZ0643CS |
| KR HAZ0643GQ |
| MH HA0643 |
| MSG F00376 |
| t: | Силовой |
| d1: | 26 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0643A |
| t: | Силовой |
| d1: | 26 mm |
| D: | 45 mm |
| H: | 8.5 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| MH HA0643ATG |