
| te: | 11 pcs |
| od: | 39 mm |
| ro: | CR |
| le: | 67 mm |
| sr: | 10 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 63 mm |

| te: | 12 pcs |
| od: | 42 mm |
| ro: | CR |
| le: | 91 mm |
| sr: | 10 pcs |
| id: | 17 mm |
| hi: | 63.5 mm |
| te: | 9 pcs |
| od: | 35 mm |
| ro: | CR |
| le: | 71 mm |
| sr: | 12 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 59 mm |
| KR SDQ2636LC |
| MH SDQ2636WA |
| te: | 12 pcs |
| od: | 42 mm |
| ro: | CR |
| le: | 62 mm |
| sr: | 12 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 59 mm |
| KR SDQ3151 |
| KR SDQ3151LC |
| te: | 11 pcs |
| od: | 39 mm |
| ro: | CR |
| le: | 71 mm |
| sr: | 12 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 59 mm |
| KR SDQ3152LC |
| MH SDQ3152WA |
| te: | 10 pcs |
| od: | 32 mm |
| ro: | CR |
| le: | 98 mm |
| sr: | 11 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 63 mm |
| KR SDQ4587PN |
| ZEN 1819 |
| ZEN ZN1819 |
| te: | 11 pcs |
| od: | 40 mm |
| ro: | CR |
| le: | 62 mm |
| sr: | 12 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 59 mm |
| KR SDQ8152LC |
| te: | 11 pcs |
| od: | 39 mm |
| ro: | CR |
| le: | 92 mm |
| sr: | 12 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 59 mm |
| KR SDQ9152LC |
| te: | 9 pcs |
| od: | 28 mm |
| ro: | CR |
| le: | 44 mm |
| sr: | 10 pcs |
| id: | 12 mm |
| hi: | 48 mm |
| KR SDQ9559PN |