| te: | 9 pcs |
| od: | 25 mm |
| ro: | CR |
| le: | 50.5 mm |
| sr: | 8 pcs |
| id: | 12 mm |
| hi: | 47 mm |
| te: | 9 pcs |
| od: | 34 mm |
| ro: | CR |
| le: | 129 mm |
| sr: | 10 pcs |
| hi: | 64 mm |
| te: | 9 pcs |
| od: | 29 mm |
| ro: | CR |
| le: | 44 mm |
| sr: | 8 pcs |
| id: | 12 mm |
| hi: | 47 mm |
| te: | 10 pcs |
| od: | 28 mm |
| ro: | ACR |
| le: | 84 mm |
| sr: | 8 pcs |
| hi: | 50 mm |
| ro: | ACR |
| le: | 83 mm |
| sr: | 5 pcs |
| hi: | 65 mm |
| te: | 11 pcs |
| od: | 39 mm |
| ro: | CR |
| le: | 90 mm |
| sr: | 12 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 60 mm |
| te: | 11 pcs |
| od: | 41 mm |
| ro: | CR |
| le: | 63 mm |
| sr: | 9 pcs |
| id: | 12 mm |
| hi: | 53 mm |
| KR SDQ1695BS |
| te: | 11 pcs |
| od: | 39.5 mm |
| ro: | CR |
| le: | 51 mm |
| sr: | 9 pcs |
| id: | 12 mm |
| hi: | 54 mm |
| KR SDQ1698BS |
| te: | 8 pcs |
| od: | 28 mm |
| ro: | CR |
| le: | 56 mm |
| sr: | 9 pcs |
| id: | 12 mm |
| hi: | 54 mm |
| KR SDQ1699BS |
| te: | 11 pcs |
| od: | 29 mm |
| ro: | CR |
| le: | 42 mm |
| sr: | 10 pcs |
| hi: | 46 mm |
| KR SDQ1726BS |
| te: | 10 pcs |
| od: | 28 mm |
| ro: | CR |
| le: | 38 mm |
| sr: | 10 pcs |
| id: | 10 mm |
| hi: | 45 mm |
| te: | 12 pcs |
| od: | 31 mm |
| ro: | CR |
| le: | 52 mm |
| sr: | 10 pcs |
| id: | 10 mm |
| hi: | 45 mm |
| te: | 12 pcs |
| od: | 31 mm |
| ro: | CR |
| le: | 41 mm |
| sr: | 10 pcs |
| id: | 10 mm |
| hi: | 45 mm |

| te: | 10 pcs |
| od: | 40 mm |
| ro: | CR |
| le: | 86 mm |
| sr: | 12 pcs |
| id: | 14 mm |
| hi: | 60 mm |