| vo: | 12 volt |
| am: | 90 amp |
| a: | 50 mm |
| b: | 26 mm |
| c: | 43 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-IG-D |
| CHERY E090100005 |
| CHINA JFZ1997 |
| GEEL 1086000654 |
| JO JFZ183 |
| KR ALM6420BS |
| KR ALN3612CC |
| KR ALQ3612BS |
| VA 442062 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 220 amp |
| a: | 32 mm |
| b: | 70 mm |
| c: | 58 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| CG 115912 |
| CH 68022877AA |
| KR ALV3619DD |
| KR ALV3619GB |
| MH ALV3619WA |
| MZ A6421540802 |
| VA 439609 |
| VA 440124 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 230 amp |
| a: | 35 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 58 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | BSS |
| KR ALV3624AN |
| KR ALV3624DD |
| KR ALV3624GB |
| KR ALV3624KL |
| POR 95560312000 |
| VA 440270 |
| VA FG23S026 |
| VAG 059903016S |
| vo: | 12 volt |
| am: | 220 amp |
| a: | 30 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 61 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | BSS |
| KR ALV3625AN |
| POR 95560311900 |
| VA 439684 |
| VA 440269 |
| VA FG23S025 |
| VAG 021903016E |
| VAG 021903016EV |
| VAG 021903016EX |
| vo: | 12 volt |
| am: | 115 amp |
| a: | 50 mm |
| b: | 56 mm |
| c: | 76 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-DFM(FR) |
| GM 15270802 |
| GM 15794597 |
| GM 22633659 |
| KR ALV3659BA |
| KR ALV3659GB |
| VA 2650111A |
| VA 2650322 |
| WPS 11069N |
| vo: | 12 volt |
| am: | 250 amp |
| a: | 34 mm |
| b: | 70 mm |
| c: | 51 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALV3669DD |
| MZ A6519065700 |
| VA 443325 |
| VA CG25S054 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 250 amp |
| a: | 33 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 60 mm |
| gr: | 4 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALV3670DD |
| MZ A0009061207 |
| VA 443309 |
| VA CG25S048 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 180 amp |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| IVE 5801591939 |
| VA 439919 |
| VA FG18S134 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 250 amp |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| BMW 12317852129 |
| BMW 12318053535 |
| VA 443022 |
| VA EG25U018 |
| VA EG25U019 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| VA 439986 |
| VA EG15T015 |
| VA EG15T017 |
| VAG 04L903024 |
| VAG 04L903027 |
| VAG 04L903027X |
| vo: | 12 volt |
| am: | 180 amp |
| a: | 49 mm |
| b: | 21 mm |
| c: | 45 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LI-RC-AS(BVS) |
| FO DS7T10300KB |
| FO DS7T10300KC |
| FO DS7T10300KD |
| FO DS7T10300KE |
| FO DS7T10300LC |
| KR ALV3687RN |
| VA FG18T114 |
| VA FG18T197 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 180 amp |
| a: | 57 mm |
| b: | 28 mm |
| c: | 75 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | BSS |
| BMW 12318507624 |
| BMW 12318509023 |
| CG 115581 |
| CG 116348 |
| KR ALV3709DD |
| VA 439709 |
| VA 440300 |
| VA FG18S052 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 70 amp |
| a: | 35 mm |
| b: | 15 mm |
| c: | 47 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-C |
| CG 115827 |
| CG 115980 |
| HD 3730003300 |
| HD 3730003500 |
| KR ALV3733BS |
| KR ALV3733LK |
| VA 2609013 |
| VA 2623293 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 70 amp |
| a: | 20 mm |
| b: | 16 mm |
| c: | 42 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-C |
| HD 3730004330 |
| KR ALV3735KR |
| KR ALV3735UX |
| VA 2618819 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 45 mm |
| c: | 67 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-DFM(FR)-D |
| GEEL 01654018 |
| GEEL 2040001500 |
| KR ALV3737DD |
| VA FG12S098 |
| VA FGN12S098 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 105 amp |
| a: | 96 mm |
| b: | 71 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-DFM(FR) |
| CG 113748 |
| GM 22611790 |
| GM 22683070 |
| KR ALV3748UX |
| VA 2650135 |
| VA SG10S036 |
| WAI 1-2506-01VA |
| WPS 13944N |
| vo: | 12 volt |
| am: | 200 amp |
| a: | 27 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 60 mm |
| gr: | 4 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALV3759AN |
| MZ 0009061107 |
| MZ A0009061107 |
| VA 2712406A |
| VA 440797 |
| VA 443000 |
| VA CG20U034 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 250 amp |
| a: | 31 mm |
| b: | 70 mm |
| c: | 56 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALV3764AN |
| MZ 0009061622 |
| MZ 0009063805 |
| MZ A0009061622 |
| MZ A0009063805 |
| VA 439844 |
| VA 440569 |
| VA CG25S022 |