| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 110 mm |
| id: | 35 mm |
| id1: | 55 mm |
| id2: | 61 mm |
| KR KPZ1575FZ |
| KR KPZ1575YU |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 5 pcs |
| A: | 115 mm |
| hi: | 30 mm |
| id: | 35 mm |
| id1: | 55 mm |
| id2: | 65 mm |
| KR KPZ1576FZ |

| vo: | 12 volt |
| gr: | 7 pcs |
| A: | 120 mm |
| HO 38900RBA006 |
| HO 38900RBB006 |
| HO 38924RBA006 |

| vo: | 12 volt |
| gr: | 7 pcs |
| A: | 120 mm |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 120 mm |
| hi: | 32 mm |
| id: | 35 mm |
| KR KPZ1582FZ |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 7 pcs |
| A: | 135 mm |
| hi: | 31 mm |
| id: | 35 mm |
| id1: | 55 mm |
| id2: | 65 mm |
| KR KPZ1584FZ |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 7 pcs |
| A: | 115 mm |
| hi: | 34 mm |
| id: | 35 mm |
| id1: | 55 mm |
| id2: | 65 mm |
| KR KPZ1586EA |
| KR KPZ1586FZ |