| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 133 mm |
| KR KPS1331YU |

| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 125 mm |
| KR KPS1332YU |
| vo: | 24 volt |
| gr: | 2 pcs |
| A: | 132 mm |
| hi: | 37 mm |
| id: | 35 mm |
| id1: | 55 mm |
| id2: | 63 mm |
| KR KPS1333GW |
| KR KPS1333YU |

| vo: | 12 volt |
| gr: | 4 pcs |
| A: | 124 mm |
| KR KPS1337YU |

| vo: | 12 volt |
| gr: | 8 pcs |
| A: | 100 mm |

| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 104 mm |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 7 pcs |
| A: | 110 mm |
| hi: | 32 mm |
| id: | 35 mm |
| id1: | 52 mm |
| id2: | 61 mm |
| KR KPS1342GW |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 100 mm |
| KR KPS1343EA |

| vo: | 24 volt |
| gr: | 8 pcs |
| A: | 115 mm |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 125 mm |
| hi: | 48 mm |
| id: | 35 mm |
| id1: | 55 mm |
| id2: | 63 mm |
| KR KPS1349GW |
| KR KPS1349YU |
| KR KPS2349GW |
| KR KPS2349YU |