| vo: | 12 volt |
| cm: | PXE14 |
| v: | 120 ml |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 4 pcs |
| A: | 125 mm |
| SAND PXE148824 |
| vo: | 24 volt |
| cm: | SD7H13 |
| rg: | R134a |
| gr: | 1 pcs |
| A: | 124 mm |
| SAND SD7H138944 |
| vo: | 12 volt |
| cm: | PXC14 |
| v: | 100 ml |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 125 mm |
| SAND PXC148846P |
| vo: | 12 volt |
| cm: | TRSE09 |
| v: | 165 ml |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 100 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | SD6V12 |
| v: | 135 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 110 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | SD7V16 |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 115 mm |

| vo: | 12 volt |
| cm: | SD7H15 |
| gr: | 4 pcs |
| A: | 152 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | PXV16 |
| v: | 200 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 5 pcs |
| A: | 110 mm |
| b1: | 55 mm |
| CG 240797 |
| GM 24421019 |
| ND DCP20035 |
| OPEL 24421019 |
| OPEL 6854014 |

| vo: | 12 volt |
| cm: | SD7V16 |
| v: | 135 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 120 mm |
| CG 240979 |
| FI 9655229080 |
| FI 9659749480 |
| FI 9686061980 |
| FI 9686062080 |
| ND DCP07015 |
| PE 6453TA |
| PE 6453TC |

| VAG 7N0820803D |
| VAG 7N0820803E |
| vo: | 24 volt |
| cm: | SD7H15 |
| v: | 175 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 1 pcs |
| A: | 158 mm |
| SAND SD7H154745 |
| vo: | 12 volt |
| cm: | PXE16 |
| v: | 130 ml |
| rg: | R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 110 mm |
| b1: | 59 mm |
| KR KCS2265YU |
| VAG 7N0816803E |
| vo: | 24 volt |
| cm: | SD7H15 |
| v: | 220 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 2 pcs |
| A: | 132 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | TRSE07 |
| v: | 100 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 5 pcs |
| A: | 112 mm |
| b1: | 65 mm |
| HO 38800RB7521M2 |
| HO 38800RB7Z02 |
| KR KCS2895GW |
| KR KCS2895YU |
| KR KCS2895ZS |
| ND DCP40014 |
| SAND TRSE0734243 |
| SAND TRSE073425A |
| vo: | 12 volt |
| cm: | SD7H15 |
| v: | 190 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 2 pcs |
| A: | 140 mm |
| b1: | 54 mm |
| CG 240428 |
| CG 240429 |
| CG 240543 |
| CLAA 3157920 |
| KR KCS3051GW |
| MA 3712528M2 |
| NISE 89611 |
| SAND SD7H158088 |
| vo: | 12 volt |
| v: | 135 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 121 mm |
| ND DCP23058 |
| RE 7700112299 |
| RE 7700867841 |
| SAND SD7H157978 |
| SAND SD7H158078 |