| l: | 718 mm |
| Q: | 4 pcs |
| T: | LSF 4.2 |
| BO 0258010246 |
| KR KR4290N |
| l: | 440 mm |
| Q: | 4 pcs |
| T: | LSU-ADV |
| BO 025803000N |
| BO 0258030064 |
| KR KR4292N |
| UTM FX4292F |
| l: | 775 mm |
| Q: | 4 pcs |
| T: | LSH-25W |
| BO F00HL00394 |
| KR KR4297N |
| l: | 340 mm |
| Q: | 4 pcs |
| T: | LSH-25C |
| BO 0258005736 |
| BO F00HL00093 |
| KR KR4299N |
| l: | 546 mm |
| Q: | 4 pcs |
| T: | LSF |
| KR KR4305N |
| l: | 450 mm |
| Q: | 4 pcs |
| KR KR4306N |
| l: | 650 mm |
| Q: | 4 pcs |
| T: | LSH-25W |
| BMW 11780872674 |
| BO F00HL00257 |
| KR KR4308N |