| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| d1: | 106 mm |
| d3: | 135 mm |
| hi: | 33 mm |
| tq: | 3 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 80 amp |
| d1: | 106 mm |
| d3: | 135 mm |
| hi: | 33.5 mm |
| tq: | 3 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 55 amp |
| d1: | 100 mm |
| d3: | 130 mm |
| hi: | 23 mm |
| tq: | 4 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 70 amp |
| d1: | 95 mm |
| d2: | 124 mm |
| d3: | 128 mm |
| hi: | 20 mm |
| tq: | 3 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 120 amp |
| d1: | 121 mm |
| d3: | 157 mm |
| hi: | 35 mm |
| tq: | 6 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 35 amp |
| d1: | 100 mm |
| d3: | 130 mm |
| hi: | 24 mm |
| tq: | 4 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 80 amp |
| d1: | 106 mm |
| d3: | 135 mm |
| hi: | 33 mm |
| tq: | 6 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 35 amp |
| d1: | 94 mm |
| d3: | 130 mm |
| hi: | 23 mm |
| tq: | 4 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 70 amp |
| d1: | 108 mm |
| d2: | 137 mm |
| d3: | 139 mm |
| hi: | 25 mm |
| tq: | 4 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 70 amp |
| d1: | 107 mm |
| d3: | 142 mm |
| hi: | 28 mm |
| tq: | 4 pcs |
| vo: | 24 volt |
| am: | 70 amp |
| d1: | 107 mm |
| d3: | 142 mm |
| hi: | 28 mm |
| tq: | 4 pcs |

| vo: | 24 volt |
| am: | 100 amp |
| d1: | 112 mm |
| d2: | 142 mm |
| d3: | 150 mm |
| hi: | 36 mm |
| tq: | 6 pcs |
| vo: | 12 volt |
| am: | 90 amp |
| d1: | 103 mm |
| d3: | 137 mm |
| hi: | 27 mm |
| tq: | 4 pcs |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| d1: | 96 mm |
| d3: | 130 mm |
| hi: | 26 mm |
| tq: | 3 pcs |
| KR AFQ1992NG |
| vo: | 12 volt |
| am: | 75 amp |
| d1: | 89 mm |
| d3: | 115 mm |
| hi: | 27 mm |
| tq: | 3 pcs |
| KR AFQ2371NG |
| KR AFQ2371RN |
| KR AFQ9371NG |
| MH AFQ2371WA |
| vo: | 12 volt |
| am: | 36 amp |
| d1: | 82 mm |
| d2: | 101 mm |
| d3: | 115 mm |
| hi: | 22 mm |
| tq: | 3 pcs |
| KR AFQ3211LC |
| KR AFQ3211UW |