| vo: | 12 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 15 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 12 volt |
| tq: | 6 pcs |
| dq: | 12 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 14 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 12 volt |
| tq: | 6 pcs |
| dq: | 12 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 13 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 12 volt |
| tq: | 6 pcs |
| dq: | 12 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 15 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| od: | 125 mm |
| dq: | 8 pcs |
| b+: | M6 |
| bl: | 18 mm |
| vo: | 12/24 volt |
| od: | 119 mm |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M6 |
| bl: | 12 mm |
| vo: | 24 volt |
| od: | 122 mm |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 15 mm |
| vo: | 12/24 volt |
| od: | 106 mm |
| dq: | 8 pcs |
| da: | 35 amp |
| b+: | M6 |
| bl: | 12 mm |
| UTM EQ8155A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 120 mm |
| dq: | 8 pcs |
| b+: | M6 |
| bl: | 32 mm |
| vo: | 12/24 volt |
| od: | 117 mm |
| dq: | 8 pcs |
| b+: | M6 |
| bl: | 40 mm |
| vo: | 24 volt |
| od: | 152 mm |
| dq: | 12 pcs |
| b+: | M8/M8 |
| bl: | 22 mm |
| vo: | 12/24 volt |
| od: | 140 mm |
| dq: | 12 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 18 mm |