Specification |
||
|---|---|---|
| vo: | Voltage | 24 volt |
| am: | Amperage | 70 amp |
| a: | Size A | 43 mm |
| b: | Size B | 15 mm |
| c: | Size C | 98 mm |
| gr: | Grooves/pulley | 8 pcs |
| st: | Terminal type | L(Bolt) |
| vp: | Vacuum Pump | no |
| Cummins | 4973876X, 4974301, 4974301X, C3415609 |
| DG | 37T6701001A, Z3900520 |
| KRAUF | ALP3276AN, ALP3276BJ, ALP3276KL, ALP3276LP, ALP3276UW, ALP9276LP |
| Motorherz | ALP3276RB, ALP3276WA |
| Prestolite | AVE2739D1, AVE276A5, JFZ276W, JFZ276WVPP, JFZ276W-VPP |
| WAI | 1-3046-25W, 1-3441-25W |
| ZAUFER | 301N20551Z |
| ZHONGTONG BUS | 3701800060 |
KAMAZ 4308 [Cummins EQB 210-20]