| t: | Силовой |
| d1: | 23 mm |
| D: | 37.4 mm |
| H: | 9 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0961 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 42 mm |
| H: | 20.5 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | KACO |
| us: | RACK |
| MH HA0962 |
| ORP F01055 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23.5 mm |
| D: | 42 mm |
| H: | 20.5 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | ATG |
| us: | RACK |
| MH HA0962R |
| ORP F01055X |
| t: | Силовой |
| d1: | 35 mm |
| D: | 50 mm |
| H: | 8 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0963 |
| MSG F01062 |
| t: | Силовой |
| d1: | 22.8 mm |
| D: | 33.5 mm |
| H: | 6 mm |
| us: | RACK |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 39 mm |
| H: | 8.5 mm |
| PR: | KACO |
| us: | RACK |
| KR HAZ0965CS |
| MH HA0965 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23.5 mm |
| D: | 39 mm |
| H: | 8.5 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| us: | RACK |
| t: | Силовой |
| d1: | 31 mm |
| D: | 51 mm |
| H: | 8 mm |
| PR: | CORTECO |
| us: | RACK |
| KR HAZ0966CS |
| MH HA0966 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 35 mm |
| H: | 11.3 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| KR HAZ0967CS |
| MH HA0967 |
| ORP F01110 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 35 mm |
| H: | 11.3 mm |
| PR: | KACO |
| us: | RACK |
| ATG 90101128 |
| KR HAZ0968CS |
| MH HA0968 |
| t: | Силовой |
| d1: | 25 mm |
| D: | 37.9 mm |
| H: | 6.5 mm |
| PR: | FN-MEX |
| us: | RACK |
| KR HAZ0969CS |
| MH HA0969 |
| ORP F01175 |
| t: | Силовой |
| d1: | 24 mm |
| D: | 36 mm |
| H: | 17.7 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| KR HAZ0970CS |
| MH HA0970 |
| t: | Силовой |
| d1: | 23.5 mm |
| D: | 36 mm |
| H: | 17.7 mm |
| PR: | TOPGUN |
| ATG 91200466 |
| MH HA0970R |
| MSG F00476MX |
| t: | Силовой |
| d1: | 27.2 mm |
| D: | 41.4 mm |
| H: | 7.8 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0971 |
| t: | Силовой |
| d1: | 28 mm |
| D: | 39 mm |
| H: | 15 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| ATG 90100739 |
| KR HAZ0972CS |
| KR HAZ0972GQ |
| MH HA0972 |
| MSG F00754 |

| t: | Силовой |
| d1: | 27.5 mm |
| D: | 39 mm |
| H: | 15 mm |
| us: | RACK |
| MH HA0972R |
| MSG F00754X |
| t: | Силовой |
| d1: | 30 mm |
| D: | 44 mm |
| H: | 15 mm |
| hi: | 8.5 mm |
| PR: | CFW |
| us: | RACK |
| KR HAZ0973CS |
| MH HA0973 |
| ORP F01050 |