| vo: | 24 volt |
| tq: | 6 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 25 mm |
| bd: | 35 mm |
| BO F000BL19N2 |
| VAG 2P0903339 |
| vo: | 12 volt |
| od: | 131 mm |
| dq: | 6 pcs |
| da: | 35 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 18 mm |
| ct: | delta |
| BO F00M349934 |
| KR ABB3014DD |
| KR ABB3014GB |
| UTM EB3014A |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| da: | 50 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 39 mm |
| bd: | 35 mm |
| KR ABD1343LP |
| od: | 113 mm |
| dq: | 12 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 35 mm |
| KR ABQ1291RN |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 16 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 12 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 14 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 22 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| da: | 35 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 13 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 15 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 15 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 13 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8/M8 |
| bl: | 15 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 15 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 12/24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 26 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 15 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 12/24 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 16 mm |
| bd: | 35 mm |
| vo: | 12 volt |
| tq: | 3 pcs |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 10 mm |
| bd: | 35 mm |