| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 29 mm |
| b: | 50 mm |
| c: | 49 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LI-RC-AS(BVS) |
| CG 115928 |
| KR ALN3711AN |
| KR ALN3711GB |
| KR ALN3711NW |
| LR YLE500240 |
| LR YLE500410 |
| ND 1042103700 |
| ND 1042103701 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 70 amp |
| a: | 90 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 4 pcs |
| st: | L-IG-C |
| CAS CAL40410AS |
| DH 2706087727 |
| DH 2706087729 |
| KR ALN3727LK |
| ND 1012112870 |
| ND 1022112170 |
| ND 1022115270 |
| ND DAN970 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 25 mm |
| c: | 44 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| CG 116140 |
| KR ALN3751AN |
| KR ALN3751CC |
| KR ALN3751GB |
| ND 1042103650 |
| ND 1042103651 |
| TO 270600A100 |
| TO 270600A130 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 120 amp |
| a: | 76 mm |
| b: | 48 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-IG-D |
| CAS CAL40352 |
| JAG DBC11590 |
| JAG DBC12258 |
| JAG LNA1800AA |
| MH ALN3755RB |
| ND 1012117551 |
| ND DAN671 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 32 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 61 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN3757AN |
| ND 1042113750 |
| TO 2706031340 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 95 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | L-IG-RLO-DFM(FR) |
| KR ALN3758AN |
| ND 1042104440 |
| TO 2706030090 |
| TO 2706030091 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 120 amp |
| a: | 87 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | L-IG-D |
| CG 115748 |
| JAG LJA1800AC |
| JAG LNC1800AA |
| KR ALN3762UX |
| KR ALN3762YJ |
| KR ALN3762ZD |
| ND 1012117630 |
| ND 1012117631 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 85 amp |
| a: | 29 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 82 mm |
| gr: | 0, 1, 2, 6 pcs |
| st: | L(Bolt) |
| CG 113763 |
| IS AAK5580 |
| JCB 71440153 |
| KR ALE3763LK |
| KR ALE3763LP |
| KR ALE3763ML |
| LR YLE10099 |
| MAHLE MG560 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 93 mm |
| b: | 56 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | L-D |
| ISU 8982258130 |
| KR ALN3769AN |
| KR ALN3769LP |
| ND 1042109870 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 34 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 51 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN3778DD |
| ND 1042113740 |
| ND 1042113741 |
| TO 270600T360 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 180 amp |
| a: | 36 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 49 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| HD 373003F010 |
| KR ALN3780AN |
| KR ALN3780ZD |
| ND 1042106200 |
| ND 1042106201 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 24 mm |
| c: | 45 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| KR ALN3790AN |
| KR ALN3790BA |
| KR ALN3790GB |
| KR ALN3790KL |
| ND 1042103790 |
| ND 1042104180 |
| TO 270600A120 |
| TO 270600A140 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 115 amp |
| a: | 89 mm |
| b: | 59 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-DFM(FR) |
| KR ALN3800DD |
| LR YLE102480 |
| LU LRA02173 |
| MH ALN3800RB |
| MH ALN3800WA |
| ND 1022110800 |
| WAI 1-3311-25W |
| vo: | 12 volt |
| am: | 160 amp |
| a: | 50 mm |
| b: | 30 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | F1-F2 |
| CG 113803 |
| CH 04868430AB |
| CH 04868430AE |
| KR ALN3803AN |
| KR ALN3803BA |
| KR ALN3803BS |
| ND 4210000021 |
| ND 4210000023 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 160 amp |
| a: | 20 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 61 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | F1-F2 |
| CG 113804 |
| CH 56044380AC |
| CH 56044380AH |
| KR ALN3804AN |
| KR ALN3804BA |
| KR ALN3804GB |
| ND 4210000360 |
| ND 4210000361 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 120 amp |
| a: | 91 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| DR 2141771202 |
| FO XR8310300AB |
| JAG XR8310300AB |
| JAG XR86934 |
| KR ALF3831AN |
| LU LRA03606 |
| MH ALN3831RB |
| ND 1022110520 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 40 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 51 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN3852BS |
| KR ALN3852KL |
| KR ALN3852ZD |
| ND 1042113900 |
| ND 1042113950 |
| TO 2706011180 |
| TO 2706011350 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 140 amp |
| a: | 94 mm |
| b: | 58.5 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-C-DFM(FR) |
| CAS CAL40224AS |
| CG 115788 |
| JAG 1X4310300BD |
| JAG XR822418 |
| KR ALN3860DD |
| KR ALN3860UX |
| ND 1022110860 |
| ND DAN1407 |