| vo: | 12 volt |
| am: | 50 amp |
| a: | 94 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG-P |
| CAT 0R9698 |
| CG 114725 |
| KR ALN4725KL |
| KR ALN4725LK |
| KR ALN9725LK |
| ND 1012112780 |
| ND 1012113580 |
| TO 2706078153 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 93 mm |
| b: | 57 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| KR ALN4749ML |
| ND 1042109970 |
| ND 1042109971 |
| TO 27060UM010 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 88 mm |
| b: | 55 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-IG-S |
| HN 270402442A |
| HN 27060E0210 |
| KR ALN4810AN |
| KR ALN4810DD |
| KR ALN4810LP |
| KR ALN4810ZD |
| ND 1042101810 |
| ND 1042103802 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-COM-DFM(FR) |
| ND 1042112101 |
| ND 1042112102 |
| TO 27060B1150 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 35 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 51 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4864ML |
| ND 1042114300 |
| TO 2706011360 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| ND 1042114210 |
| ND 1042114360 |
| TO 270600P410 |
| TO 270600P440 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4889KL |
| ND 1042114410 |
| TO 27060F2050 |
| TO 27060F2051 |
| TO 27060F2200 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| ND 1042114190 |
| TO 2706031360 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| gr: | 4 pcs |
| st: | LIN |

| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| MH ALN4905RB |
| ND 1042119740 |
| TO 27060F2070 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 60 amp |
| a: | 95 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG-S |
| KR ALN5029LP |
| KR ALN5029UX |
| MH ALN5029WA |
| ND 1022115190 |
| ND 1022115850 |
| TO 270607870071 |
| TO 270607870171 |
| UP ALT5029 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 27 mm |
| b: | 97 mm |
| c: | 68 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| KR ALN5090AN |
| KR ALN5090BA |
| KR ALN5090UX |
| KR ALN5090ZD |
| ND 1042105080 |
| ND 1042105100 |
| TO 270600S010 |
| TO 270600S030 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 25 amp |
| a: | 47 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 68 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| KR ALN5214BS |
| KR ALN5214LK |
| KR ALN5214NW |
| LU LRA02430 |
| ND 1002114100 |
| ND 1002114101 |
| TO 270607830071 |
| TO 2706096300 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 70 amp |
| a: | 146 mm |
| b: | 69 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-IG-S |
| CG 111605 |
| HC JA881IR |
| KR ALN5411BS |
| KR ALN5411GB |
| ND 1002115040 |
| ND 1002115090 |
| TO 2704054130 |
| TO 2704054210 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 70 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 97 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L(Pin) |
| BO 0986JR0637 |
| HEL 8EL730111001 |
| KR ALN5414LP |
| KR ALN5414SK |
| MH ALN5414WA |
| ND 1002131711 |
| TO 2704054142 |
| TO 2704054143 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 88 mm |
| b: | 57 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| KR ALN5421AN |
| KR ALN5421BS |
| KR ALN5421MA |
| KR ALN5421YJ |
| KR ALN5421ZD |
| ND 1042108010 |
| TO 2706050300 |
| TO 270605030084 |