| pr: | Single |
| od: | 16.95 mm |
| id: | 5.11 mm |
| h1: | 11.37 mm |
| h2: | 1.27 mm |
| JRN 1400016099 |
| KR MUZ9005NR |
| pr: | Single |
| od: | 19.95 mm |
| id: | 6.51 mm |
| h1: | 9.54 mm |
| h2: | 1.27 mm |
| JRN 1400016066 |
| KR MUZ9006BE |
| TO 1729717010 |

| pr: | Single |
| od: | 15 mm |
| id: | 4.1 mm |
| h1: | 6.15 mm |
| h2: | 1.25 mm |
| JRN 1400016177 |

| pr: | Single |
| od: | 16 mm |
| id: | 5.1 mm |
| h1: | 7.12 mm |
| h2: | 1.25 mm |
| JRN 1400016108 |

| pr: | Single |
| od: | 14 mm |
| id: | 4.11 mm |
| h1: | 7.13 mm |
| h2: | 1.25 mm |
| JRN 1400016115 |

| pr: | Single |
| od: | 16 mm |
| id: | 5.11 mm |
| h1: | 7.12 mm |
| h2: | 1.25 mm |
| JRN 1400016108B |

| pr: | Single |
| od: | 15.95 mm |
| id: | 5.11 mm |
| h1: | 8.6 mm |
| h2: | 1.27 mm |
| JRN 1400016064 |

| pr: | Single |
| od: | 15.95 mm |
| id: | 5.71 mm |
| h1: | 9.52 mm |
| h2: | 1.27 mm |
| JRN 1400016065 |

| pr: | Carbon seal |
| od: | 9.95 mm |
| id: | 6.51 mm |
| h1: | 9.53 mm |
| JRN 1400011020 |