
| a: | 15 mm |
| b: | 176 mm |
| c: | 50.5 mm |
| mt: | TERMOPLASTIC |
| KR HBZ0701 |
| MH RDZ0701MG |

| a: | 14 mm |
| b: | 154 mm |
| c: | 44 mm |
| mt: | TERMOPLASTIC |
| KR HBZ0705 |
| a: | 9.5 mm |
| b: | 158 mm |
| c: | 39 mm |
| mt: | TERMOPLASTIC |
| KR HBZ0708 |