| le: | 1000, 1001, 1002, 1003, 997, 998, 999 mm |
| wi: | 10 mm |
| BO 1987947613 |
| CH 01401622 |
| DYC AVX10X1000 |
| DZ 01181184 |
| GAT 6220MC |
| KR RRB1503PG |
| MZ 0029970692 |
| QH QBA1000 |
| le: | 1903, 1904, 1905, 1906, 1907, 1908, 1909, 1910 mm |
| qr: | 7 pcs |
| CT 7PK1905 |
| DYC 7PK1905 |
| FO 1033063 |
| GM 19185230 |
| KR RRB1538PG |
| TO 9091602518 |
| TO 9091602633 |
| TO 9091602652 |
| le: | 2283, 2284, 2285, 2286, 2287, 2288, 2289 mm |
| qr: | 7 pcs |
| BO 1987945700 |
| CH 53008744 |
| CH 53010289 |
| CT 7PK2285 |
| HD 252124A000 |
| KR RRB1541PG |
| MZ 0139974492 |
| MZ 0149971692 |
| le: | 2405, 2406, 2407, 2408, 2409, 2410, 2411, 2412, 2413, 2414, 2415, 2416 mm |
| qr: | 8 pcs |
| CAT 2023198 |
| CAT 3502822 |
| DAF 1934278 |
| DAF 1939934 |
| FRE 0123415029 |
| KR RRB1548PG |
| TO 9091602680 |
| TO 9091602759 |
| le: | 2226, 2227, 2228, 2229, 2230, 2231, 2232, 2233, 2234 mm |
| qr: | 6 pcs |
| GM 1854708 |
| KR RRB1549PG |
| NI 11720JA00A |
| NI 11720JA00B |
| OPEL 90285678 |
| TO 9091602404 |
| TO 9091602464 |
| VAG 5W0145933D |

| le: | 1474, 1475, 1476, 1477, 1478, 1479, 1480, 1481, 1482 mm |
| qr: | 6 pcs |
| CT 6PK1474 |
| CT 6PK1475 |
| CT 6PK1476 |
| CT 6PK1477 |
| KR RRB1567PG |
| MAN 51968200380 |
| PE 5750Q3 |
| VAG 047903137F |
| le: | 915 mm |
| wi: | 13 mm |
| BO 1987947502 |
| QH QBB914 |

| le: | 1385, 1386, 1387, 1388, 1389, 1390, 1391, 1392, 1393, 1394, 1395 mm |
| qr: | 4 pcs |
| CH 04891519AC |
| CH 04891519AD |
| CH 04891519AE |
| CH 4891519AC |
| CT 4PK1385 |
| CT 4PK1386 |
| CT 4PK1387 |
| KR RRB1577PG |

| le: | 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227, 1228, 1229, 1230, 1231, 1232 mm |
| wi: | 17 mm |
| CT AVX17X1212 |
| CT AVX17X1213 |
| CT AVX17X1214 |
| CT AVX17X1215 |
| CT AVX17X1216 |
| IVE 500301260 |
| KR RRB1602PG |
| TO 9091602239 |

| le: | 1365, 1366, 1367, 1368, 1369, 1370, 1371, 1372, 1373 mm |
| qr: | 7 pcs |
| BMW 11287557257 |
| BMW 11287572069 |
| BMW 11287631827 |
| CT 7PK1365 |
| CT 7PK1366 |
| CT 7PK1367 |
| ISU 8976395510 |
| KR RRB1640PG |

| le: | 1715, 1716, 1717, 1718, 1719, 1720, 1721, 1722, 1723, 1724, 1725 mm |
| qr: | 4 pcs |
| CT 4PK1715 |
| CT 4PK1720 |
| DH 9004831054 |
| DH 9004831054000 |
| DYC 4PK1720 |
| KR RRB1668PG |
| TO 9091602643 |
| TO 9936431720 |
| le: | 1700, 1701, 1702 mm |
| qr: | 6 pcs |
| CH 04573234 |
| DYC 6PK1700 |
| GM 55565237 |
| HD 2521237151 |
| HD 2521237160 |
| KR RRB1700PG |
| PE 5750J8 |
| PE 5750VY |
| le: | 1636, 1637, 1638, 1639, 1640, 1641, 1642, 1643, 1644, 1645 mm |
| qr: | 7 pcs |
| BMW 11287631824 |
| CT 7PK1642 |
| DYC 7PK1640 |
| HO 31110RL0G51 |
| HO 31110RL0G52 |
| KR RRB2049PG |
| NI 11720VC101 |
| SN 7PK1640 |
| le: | 1213, 1214, 1215, 1216, 1217 mm |
| qr: | 5 pcs |
| CH 68201163AA |
| CH K68201163AA |
| FI 55240004 |
| KR RRB2074PG |
| le: | 844, 845, 846, 847, 848, 849, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 850 mm |
| qr: | 6 pcs |
| BO 1987946011 |
| BO 1987946155 |
| DYC 6PK0853 |
| GM 4403471 |
| GM 4404043 |
| KR RRB2084PG |
| KR RRB9084PG |
| QH QBR6850 |
| le: | 1285, 1286, 1287, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293, 1294, 1295 mm |
| qr: | 5 pcs |
| BO 1987947871 |
| KR RRB2111PG |
| MZ 0119979192 |
| MZ 0119979392 |
| MZ 0129977692 |
| NI 119200W000 |
| NI 2114097209 |
| QH QBR51288 |
| le: | 918, 919, 920, 921, 922, 925, 926, 927, 929, 930, 931, 923 mm |
| qr: | 4 pcs |
| BO 1987947902 |
| BO 1987948350 |
| CH 04891935AA |
| DAC 8200830190 |
| KR RRB1021PG |
| KR RRB2112PG |
| KR RRB9021PG |
| QH QBR4925 |