| od: | 68 mm |
| id: | 63 mm |
| hi: | 10 mm |
| bd: | 6 mm |
| od: | 93 mm |
| id: | 87 mm |
| hi: | 45 mm |
| bd: | 30 mm |
| KR SBQ3152LC |
| od: | 79 mm |
| id: | 74 mm |
| hi: | 15 mm |
| bd: | 12 mm |
| KR SBR1061ZL |
| od: | 132 mm |
| id: | 118 mm |
| hi: | 29 mm |
| bd: | 20 mm |
| KR SBR1075ZL |
| БАТЭ СТ1423708300 |
| od: | 80 mm |
| id: | 74 mm |
| hi: | 13 mm |
| KR SBR1187WL |
| od: | 82 mm |
| id: | 77 mm |
| hi: | 38 mm |
| KR SBR1205ZL |
| od: | 131 mm |
| id: | 117 mm |
| hi: | 85 mm |
| bd: | 20 mm |
| KR SBR1466ZL |