| vo: | 12 volt |
| am: | 40 amp |
| a: | 61 mm |
| b: | 29 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| ARCAT 3206303 |
| CAS CAL40128 |
| CG 114411 |
| KR ALN4411KL |
| KR ALN4411LK |
| KU 1758064010 |
| ND 1012113720 |
| ND 1012113721 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 90 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S |
| CG 114433 |
| KR ALN0033UX |
| KR ALN4433BS |
| KR ALN4433MQ |
| ND 1012119150 |
| ND 1022111370 |
| TO 2706050190 |
| TO 2706050250 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 91 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S |
| CG 113090 |
| CG 114434 |
| KR ALN3090UX |
| KR ALN3090YJ |
| ND 1002116390 |
| ND 1002116440 |
| TO 270600F020 |
| TO 2706050070 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 120 amp |
| a: | 55 mm |
| b: | 29 mm |
| c: | 75 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| BMW 12318634124 |
| KR ALN4438DD |
| ND 1042113990 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 225 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LI-RC-AS(BVS) |
| FO BB5T10300DC |
| FO BB5Z10346A |
| KR ALN4465LP |
| ND 1042106410 |
| ND 1042106411 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 70 amp |
| a: | 85 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-IG-S |
| CAS CAL40409AS |
| KR ALN4470UX |
| MH ALN4470RB |
| ND 1012110640 |
| ND 1012115940 |
| TO 2706074400 |
| TO 2706074470 |
| TO 2706074770 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 77 mm |
| b: | 70 mm |
| c: | 57 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4474AP |
| ND 1042118690 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 50 amp |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| DH 2706087508 |
| DH 2706087509 |
| ND 1012112011 |
| ND 1012112280 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 45 amp |
| a: | 42.5 mm |
| b: | 24 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| CG 114515 |
| KU 1645164011 |
| KU 1654164010 |
| KU 1654164011 |
| KU 1654164012 |
| ND 1002116780 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | IG-C-L-DFM(FR) |
| FW 3701010D28K |

| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 25 mm |
| b: | 50 mm |
| c: | 39 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| vo: | 12 volt |
| am: | 180 amp |
| a: | 57 mm |
| b: | 30 mm |
| c: | 76 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| BMW 12318627125 |
| BMW 12318632407 |
| KR ALN4544DD |
| ND 1042110740 |
| ND 1042110741 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 180 amp |
| b: | 98 mm |
| c: | 68 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | LIN |

| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| b: | 98 mm |
| c: | 68 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | LIN |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 19 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 61 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | F-B+ |
| CG 113802 |
| CH 56044380 |
| CH 56044380A1 |
| KR ALN4550AN |
| KR ALN4550GB |
| KR ALN4550LP |
| ND 4210000550 |
| ND 4210000551 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 35 mm |
| b: | 16 mm |
| c: | 40 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-S-DFM(FR) |
| KR ALN4555DD |
| ND 1042113171 |
| ND 1042113172 |
| TO 2706037150 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 64 mm |
| b: | 26 mm |
| c: | 80 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L(RVC)-DFM(FR) |
| GM 10335498 |
| KR ALN4560AN |
| KR ALN4560PH |
| ND 1042104560 |
| WAI 11183R |