| vo: | 12 volt |
| am: | 135 amp |
| a: | 35 mm |
| b: | 22 mm |
| c: | 36 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L(RVC)-DFM(FR) |
| GM 15139480 |
| KR ALN4220 |
| KR ALN4220MA |
| ND 1042104220 |
| WAI 11179R |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 113 mm |
| b: | 61 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | LIN |
| CH 71796425 |
| ERA 209469 |
| FI 51884239 |
| KR ALN4239DD |
| ND 1042118650 |
| ND DAN1332 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 21 mm |
| c: | 38 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| HO 31100R1PH01 |
| HO CSJ5464 |
| KR ALN4240AN |
| KR ALN4240BS |
| KR ALN4240GB |
| KR ALN4240LP |
| ND 1042101540 |
| ND DAN1370 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 105 amp |
| a: | 90 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-IG-D |
| CG 114241 |
| KR ALN4241CC |
| KR ALN4241UX |
| LR LR007134 |
| LU LRB00416 |
| MH ALN4241RB |
| ND 1012119920 |
| ND 1012119921 |

| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4249AN |
| ND 1042119401 |
| TO 270600P430 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 60 amp |
| a: | 43.5 mm |
| b: | 21 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| CG 114251 |
| CG 116313 |
| KR ALN4251BS |
| KR ALN4251LK |
| KR ALN4251UX |
| KR ALN9251BS |
| KU 1661564012 |
| ND DAN2038 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 50 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 57 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-C |
| HD 373002GPD0 |
| KR ALN4252AN |
| ND 1042119700 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 26 mm |
| b: | 16 mm |
| c: | 64 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4255AN |
| ND 1042114220 |
| TO 2706036140 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 70 amp |
| a: | 92 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG-P |
| BG 05741390 |
| CAS CAL40379 |
| CG 114256 |
| KR ALN4256BA |
| KR ALN4256LK |
| KU 1926064012 |
| ND 1012110690 |
| ND 1012114280 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 39 mm |
| b: | 65 mm |
| c: | 38 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4257AN |
| MH ALN4257WA |
| ND 1042114420 |
| TO 2706024030 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 33 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 60 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4258AN |
| ND 1042119100 |
| TO 270600P400 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 125 amp |
| a: | 34 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 51 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALN4260AN |
| KR ALN4260BA |
| KR ALN4260BS |
| KR ALN4260GB |
| KR ALN4260LP |
| ND 1042109800 |
| ND 1042113500 |
| TO 270600T340 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 50 amp |
| a: | 44 mm |
| b: | 24 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG-P |
| CG 114263 |
| KR ALN4263CC |
| KR ALN4263LK |
| KR ALN4263UX |
| KU 1749064010 |
| KU 1749064011 |
| KU 1749064014 |
| ND 1012113410 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 170 amp |
| a: | 46.3 mm |
| b: | 24.6 mm |
| c: | 61.4 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L(RVC)-DFM(FR) |
| GM 15136252 |
| GM 23106528 |
| KR ALN4265AN |
| KR ALN4265LP |
| KR ALN4265NW |
| KR ALN4265ZD |
| ND 1042106010 |
| WPS 11250N |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| ND 1042119471 |
| TO 27060WAA06 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 17 mm |
| b: | 50 mm |
| c: | 36 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| JAG 8W8310300AD |
| KR ALN4270AN |
| KR ALN4270BA |
| KR ALN4270CC |
| KR ALN4270GB |
| LR 8W8310300AB |
| ND 1042101470 |
| ND 1042105360 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 27 mm |
| b: | 21 mm |
| c: | 49 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-C-DFM(FR) |
| KR ALN4311AN |
| KR ALN4311ZD |
| MM 600000167890 |
| ND 104210245 |
| ND 1042102450 |
| ND DAN1143 |
| SUZ 3140079K00 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 140 amp |
| a: | 43 mm |
| b: | 22 mm |
| c: | 35 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L(RVC)-DFM(FR) |
| GM 10355395 |
| GM 22737105 |
| KR ALN4330AN |
| KR ALN4330MQ |
| KR ALN4330NW |
| KR ALN4330PH |
| ND 1042104330 |
| ND 1042104420 |