| od: | 68 mm |
| id: | 34 mm |
| wb: | 5 mm |
| hb: | 13 mm |
| mt: | plastic |
| bq: | 4 pcs |
| lb: | 50 mm |
| KR SHZ1111KS |
| od: | 62 mm |
| id: | 28 mm |
| wb: | 4.5 mm |
| hb: | 14 mm |
| bq: | 4 pcs |
| lb: | 15, 40 mm |
| KR SHZ1178MG |
| KR SHZ9178MG |
| od: | 78 mm |
| id: | 40 mm |
| wb: | 8 mm |
| hb: | 25 mm |
| bq: | 2 pcs |
| KR SHZ1228MG |
| od: | 78 mm |
| id: | 9.5 mm |
| wb: | 10 mm |
| hb: | 6 mm |
| od: | 50 mm |
| id: | 19 mm |
| wb: | 5 mm |
| hb: | 7 mm |
| mt: | plastic |
| bq: | 2 pcs |
| od: | 59 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 6 mm |
| hb: | 10 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 2 pcs |
| lb: | 20 mm |
| od: | 89 mm |
| wb: | 9 mm |
| hb: | 18 mm |
| mt: | plastic |
| bq: | 4 pcs |
| CG 131412 |