| od: | 102 mm |
| id: | 65 mm |
| wb: | 12 mm |
| hb: | 42 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 4 pcs |
| BATE СТ1423708330 |
| KR SHR1048ZL |
| БАТЭ СТ1423708330 |
| od: | 68 mm |
| id: | 32 mm |
| wb: | 8.5 mm |
| hb: | 19 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 4 pcs |
| БАТЭ СТ423708310 |
| od: | 72 mm |
| id: | 40 mm |
| wb: | 7 mm |
| hb: | 19 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 4 pcs |
| KR SHR2402ZL |
| KR SHR6970MG |
| KR SHR6970ZL |
| od: | 106 mm |
| id: | 92.6 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 4 pcs |
| BATE CT2303708303 |
| KR SHR7082ZL |
| od: | 72 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 5 mm |
| hb: | 12 mm |
| mt: | plastic |
| bq: | 4 pcs |
| AS SBH9035 |
| HO 04312PSA305 |
| HO 1210RRAA52 |
| HO 31210PHM004 |
| KR SHU0076BL |
| KR SHU0076KS |
| KR SHU0076MG |
| KR SHU0076RH |
| od: | 68 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 5 mm |
| hb: | 12 mm |
| mt: | plastic |
| bq: | 4 pcs |
| HO 312105G0A01 |
| KR SHU1031MG |
| KR SHU1031XH |
| od: | 68 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 4 mm |
| hb: | 12 mm |
| mt: | plastic |
| bq: | 4 pcs |
| HO 312105A2A01 |
| KR SHU1032BA |
| KR SHU1032MG |
| KR SHU1032XH |
| od: | 72 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 16 mm |
| hb: | 5 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 4 pcs |
| HO 312105R0J01 |
| KR SHU1041BA |
| KR SHU1041MG |
| KR SHU1041XH |
| od: | 71.5 mm |
| id: | 13 mm |
| wb: | 5 mm |
| hb: | 12 mm |
| bq: | 4 pcs |
| HO 31210RNAA52 |
| KR SHU1046MG |
| od: | 65 mm |
| id: | 29 mm |
| wb: | 6 mm |
| hb: | 10 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 4 pcs |
| KR SHU1101DJ |
| KR SHU1101MG |
| YAM 6M6818401000 |
| od: | 64 mm |
| id: | 40 mm |
| wb: | 6 mm |
| hb: | 10 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 2 pcs |
| lb: | 26 mm |
| KR SHU1151 |
| YAM 3KS818400000 |
| od: | 64 mm |
| id: | 32 mm |
| wb: | 5 mm |
| hb: | 10 mm |
| mt: | metall |
| bq: | 4 pcs |
| KR SHU1165 |
| od: | 59 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 6 mm |
| hb: | 10 mm |
| mt: | metall |
| KR SHU1193DJ |
| od: | 65 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 6 mm |
| hb: | 10 mm |
| mt: | metall |
| KR SHU1195DJ |
| od: | 59 mm |
| id: | 30 mm |
| wb: | 6 mm |
| hb: | 13 mm |
| mt: | plastic |
| bq: | 4 pcs |
| KR SHU1196DJ |
| YAM 2S3818010000 |
| od: | 45 mm |
| id: | 24 mm |
| wb: | 6 mm |
| hb: | 7 mm |
| bq: | 2 pcs |
| KR SHU1215SE |