| od: | 105.6 mm |
| id: | 44 mm |
| d1: | 47.6 mm |
| hi: | 27 mm |
| hb: | 6.8 mm |
| bl: | 12 pcs |
| E&E NR-N092-1 |
| JRN 3000016099 |
| KR MGT0500BE |
| KR MGT0500SL |
| MH MGT0500WA |
| od: | 76.4, 83 mm |
| id: | 44 mm |
| d1: | 47.6 mm |
| hi: | 17.5 mm |
| hb: | 6.8 mm |
| bl: | 12 pcs |
| KR MGT0501BE |
| od: | 134.5 mm |
| id: | 76 mm |
| d1: | 82 mm |
| hi: | 41 mm |
| hb: | 9.2 mm |
| bl: | 15 pcs |
| KR MGT0502BE |
| KR MGT0502SL |
| od: | 86.3 mm |
| id: | 49.6 mm |
| d1: | 59.4 mm |
| hi: | 20.5 mm |
| hb: | 7.5 mm |
| bl: | 13 pcs |
| E&E NR-N077-3 |
| KR MGT0503BE |
| KR MGT0503SL |
| od: | 78 mm |
| id: | 41.5 mm |
| d1: | 54 mm |
| hi: | 12.5 mm |
| hb: | 5.3 mm |
| bl: | 10 pcs |
| KR MGT0504BE |
| KR MGT0504SL |
| od: | 89.8 mm |
| id: | 52.8 mm |
| d1: | 59.5 mm |
| hi: | 20.5 mm |
| hb: | 7.5 mm |
| bl: | 13 pcs |
| KR MGT0505BE |
| KR MGT0505SL |
| MLT 1102220832 |
| od: | 105 mm |
| id: | 52.6 mm |
| d1: | 59.6 mm |
| hi: | 21.5 mm |
| hb: | 8.6 mm |
| bl: | 13 pcs |
| KR MGT0506BE |
| KR MGT0506SL |
| od: | 84 mm |
| id: | 39.5 mm |
| d1: | 48 mm |
| hi: | 40 mm |
| hb: | 6 mm |
| bl: | 12 pcs |
| JRN 3000016084 |
| KD NZ81 |
| KR MGT0507BE |
| KR MGT0507SL |
| MLT 1450040834 |

| od: | 103.6, 111.4 mm |
| id: | 50.5 mm |
| hb: | 9.8 mm |
| bl: | 12 pcs |
| od: | 100.5 mm |
| id: | 46.5 mm |
| d1: | 52.6 mm |
| hi: | 37.4 mm |
| hb: | 8.5 mm |
| bl: | 12 pcs |
| KR MGT0509BE |

| od: | 80.8 mm |
| id: | 44 mm |
| d1: | 49.6 mm |
| hb: | 5 mm |
| bl: | 10 pcs |

| od: | 83 mm |
| id: | 45.4 mm |
| d1: | 51.7 mm |
| hi: | 20.5 mm |
| hb: | 7.5 mm |
| bl: | 11 pcs |
| KR MGT0512BE |
| KR MGT0512SL |
| MLT 1102217833 |
| od: | 95.6 mm |
| id: | 53 mm |
| d1: | 55.2 mm |
| hb: | 7 mm |
| bl: | 12 pcs |
| KR MGT1000BE |
| od: | 77.8 mm |
| id: | 49.4 mm |
| d1: | 39 mm |
| hi: | 24 mm |
| hb: | 4.8 mm |
| bl: | 9 pcs |
| KR MGT1004BE |
| od: | 98.9, 95 mm |
| id: | 51.4 mm |
| d1: | 60.9 mm |
| hi: | 27 mm |
| hb: | 6.7 mm |
| bl: | 12 pcs |
| KR MGT1005BE |
| od: | 92.6 mm |
| id: | 54 mm |
| d1: | 45.3 mm |
| hi: | 44 mm |
| hb: | 5.3 mm |
| bl: | 14 pcs |
| KR MGT1027BE |