| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 102 mm |
| b: | 80 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | W-L-D-D-W |
| KR ALP4070ML |
| PRES AVI168S3009 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 160 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 15 mm |
| c: | 104 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-W |
| KR ALP4071BJ |
| KR ALP4071ML |
| PRES AVI2120A97 |
| PRES AVI2120E3013 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 120 amp |
| a: | 37 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-W |
| CU 5294335 |
| CU 5302708 |
| CU C5294335 |
| CU C5302708 |
| KR ALP4078BJ |
| KR ALP4078ML |
| PRES AVI147E3001 |
| YU 370101497 |

| vo: | 24 volt |
| am: | 180 amp |
| gr: | 10 pcs |
| st: | W-L-IG/PWM-S-D |
| KR ALP4092LK |
| PRES AVI150P1103HP |
| PRES AVI150P1122HP |
| PRES AVI150P1159HP |
| SCAN 2146186 |
| SCAN 2201944 |
| SCAN 2907642 |
| SCAN 2939111 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 55 amp |
| a: | 102 mm |
| b: | 75 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L(Bolt) |
| CAT 108026 |
| CAT 108275 |
| KR ALL4191GB |
| KR ALL4191LK |
| KR ALL4191LP |
| KR ALL4191NW |
| KR ALP4191LK |
| PRES 66021491 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 45 amp |
| a: | 76 mm |
| b: | 52 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L(Pin) |
| JD AM122245 |
| KR ALP4195LK |
| PRES 110475 |
| PRES 8TA2031G |
| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 80 mm |
| c: | 108 mm |
| gr: | 10 pcs |
| st: | L(Bolt) |
| CU 4316773 |
| CU 4365704 |
| CU C4316773 |
| CU C4365704 |
| KR ALP4298ML |
| KR ALP4673BJ |
| PRES AVI168J3001 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 200 amp |
| b: | 14 mm |
| c: | 102 mm |
| gr: | 0 |
| st: | L(Bolt) |
| CAT 4552661 |
| CAT 4796379 |
| FRE LN4740JB |
| KR ALP4299ML |
| NAV 3610514C91 |
| PRES 4740JB |
| PRES A0014740JB |
| PRES A0014740JBH |
| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 39 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-W |
| KG 279400267 |
| KR ALP4306ML |
| PRES AVI168SE3001 |
| PRES KLFDJ150 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 44 mm |
| b: | 16 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-W |
| KR ALP4307ML |
| PRES AVI168F3001 |
| YCI L52QA3701100002 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 190 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | W-L-IG-D-DFM(FR) |
| ADL 11060855 |
| ADL 664466 |
| KR ALP4308AN |
| KR ALP4308BJ |
| KR ALP4308DD |
| KR ALP4308ML |
| PRES A150S108 |
| PRES AVI150S1108HP |
| vo: | 24 volt |
| am: | 180 amp |
| a: | 40 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 101 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | W-L-IG-D-DFM(FR) |
| KR ALP4310BJ |
| KR ALP4310ML |
| PRES 49281830 |
| PRES A150J136 |
| PRES AVI150J1116HP |
| PRES AVI150J1136HP |
| PRES AVI150J1162HP |
| VOLV 22790763 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 120 amp |
| a: | 40 mm |
| b: | 16 mm |
| c: | 101 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-W |
| KR ALP4313BJ |
| KR ALP4313ML |
| PRES AVI147F3001 |
| YU 370101688 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 37 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 103 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L(Bolt) |
| CU 5444048 |
| KR ALP4316ML |
| PRES AVE21197000 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 34 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 84 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-W |
| KR ALP4336BJ |
| MH ALP4336WA |
| PRES AVI168SN3001 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 102 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | IG(R)(Bolt) |
| CG 114348 |
| KR ALP4348AN |
| KR ALP4348DS |
| KR ALP4348LK |
| PRES 110576 |
| PRES 8SC3018VA |
| TK 4125D55G02 |
| TK 446368 |