| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 41 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 80 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM5441AN |
| KR ALM5441BA |
| KR ALM5441BS |
| KR ALM5441DD |
| KR ALM5441KL |
| KR ALM5441RN |
| MI A2TX1491 |
| NI 231001LA1A |
| vo: | 24 volt |
| am: | 30 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| KR ALM5487BS |
| MI 0434338000 |
| MI A003TN5487 |
| MI A3TN5487 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 44 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| KR ALM5488 |
| MI A004TU0488 |
| MI A4TU0488 |
| MI ME210119 |
| WPS 12256N |
| vo: | 12 volt |
| am: | 115 amp |
| a: | 39 mm |
| b: | 55 mm |
| c: | 75 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LI-RC-AS(BVS) |
| FO 9L2T10300BA |
| FO 9L2TBA |
| FO 9L2Z10346B |
| KR ALM5491BS |
| KR ALM5491GB |
| KR ALM5491UX |
| MI A003TG5491 |
| WPS 11275N |
| vo: | 12 volt |
| am: | 90 amp |
| a: | 43 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 67 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-S-C(G) |
| KR ALM5492BS |
| KR ALM5492UX |
| KR ALM8492BS |
| MH ALM5492RB |
| MH ALM5492WA |
| MI A3TB5491 |
| MI MN128991 |
| WPS 11028N |
| vo: | 24 volt |
| am: | 50 amp |
| a: | 33 mm |
| b: | 11 mm |
| c: | 82 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S |
| KR ALM5493BS |
| MI A3TR5493 |
| MI A3TR5493ZT |
| MI ME224954 |
| UP ALT3106 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 40 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 69 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| BO 0986JR0253 |
| CG 111373 |
| KR ALM5574GB |
| MAZD 1A0018300 |
| MI A7TA0574 |
| SUZ 3140051F20 |
| SUZ 3140051F20000 |
| VA 437782 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 90 amp |
| a: | 43 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 102 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | W-L-IG-S-DFM(FR) |
| BO 0986049350 |
| CG 115577 |
| IS AAN5409 |
| KR ALM5577GB |
| KR ALM5577LK |
| KR ALM5577UX |
| MI A4TR5392 |
| MI A4TR5392AM |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 80 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM5590BS |
| KR ALM5590UX |
| KR ALM5590ZD |
| MH ALM5590RB |
| MH ALM5590WA |
| MI A3TB1891 |
| MI A3TG0591 |
| SUB 23700AA401 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 151 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | W-L-IG-S-DFM(FR) |
| CG 115585 |
| KR ALM5591LP |
| KR ALM5591MA |
| MH ALM5591WA |
| MI A009TU5591ZT |
| MI A9TU5591 |
| MI A9TU5591A |
| SCAN 1536236 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 80 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM5597BS |
| KR ALM5597ZD |
| KR ALM9597BS |
| MI A3TJ2091 |
| MI A3TJ3591 |
| SUB 23700AA580 |
| SUB 23700AA620 |
| WPS 11416N |
| vo: | 24 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 43 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 104 mm |
| gr: | 10 pcs |
| st: | W-L-IG-S-DFM(FR) |
| KR ALM5680BS |
| KR ALM5680DD |
| KR ALM5680KL |
| KR ALM7680KL |
| MH ALM5680WA |
| MI A4TR6491ZT |
| MI A4TR6493 |
| MI A4TR6591ZT |
| vo: | 24 volt |
| am: | 60 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 12 mm |
| c: | 87 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| ISU 1812005160 |
| ISU 1812005992 |
| ISU 1812005994 |
| KR ALM2686UW |
| KR ALM5686LP |
| KR ALM5686SK |
| MH ALW5686WA |
| WAI 1-3610-25W |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 39 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 79 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM5691BS |
| KR ALM5691LP |
| KR ALM5691MQ |
| KR ALM5691UX |
| KR ALM5691ZD |
| KR ALM5692BS |
| MI A3TJ0691 |
| NI 23100EG010 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 35 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 66 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | P-D-NC |
| KR ALM5693UX |
| MAZD N3R118300 |
| MI A003TG5691 |
| MI A3TG5691 |
| WPS 11329N |
| vo: | 12 volt |
| am: | 105 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 67 mm |
| gr: | 4 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-S-C(G) |
| BO 0986UR6004 |
| KR ALM5695BS |
| KR ALM5695NW |
| KR ALM5695UX |
| KR ALM5695YX |
| KR ALM5695ZD |
| MI 1800A002 |
| MI A002TG0691 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 60 amp |
| a: | 41 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 82 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-S |
| KR ALM5701 |
| KR ALM9701 |
| MI A2TN3279 |
| MI A2TN3279A |