| vo: | 24 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 86 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 10 pcs |
| st: | W-L-IG-S-DFM(FR) |
| CG 114303 |
| CG 116014 |
| DR 19092013 |
| KHD 01182336 |
| KR ALM3819BS |
| KR ALM3819GB |
| KR ALM3819KL |
| MI A004TA8591AM |
| vo: | 24 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 104 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L(Bolt) |
| CG 114845 |
| KR ALM3840LK |
| KR ALM3840NW |
| KR ALM3840YJ |
| MI A003TR5093 |
| MI A3TR5091 |
| MI A3TR5093 |
| MI A3TR5093AM |
| vo: | 12 volt |
| am: | 65 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 49 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-S-C(G) |
| KR ALM3854BS |
| MI 1800A545 |
| MI A1TG2281ZJ |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 48 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 47 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM3856BS |
| MI 1800A499 |
| MI 1800A578 |
| MI A5TZ0881 |
| MI A5TZ1581 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 59 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM3857BS |
| MI A5TV0881 |
| SUB 23700AB050 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 22 mm |
| c: | 46 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| FO GX7310300BD |
| FO GX7310300BF |
| JAG T2H26974 |
| KR ALM3858BS |
| MI A002TX4491 |
| MI A002TX4491B |
| MI A2TX4491 |
| MI A2TX4491B |
| vo: | 12 volt |
| am: | 120 amp |
| a: | 36 mm |
| b: | 15 mm |
| c: | 60 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM3863BS |
| MI A5TE0381 |
| MI A5TE0381ZX |
| NI 231006CA0A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 68 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S |
| KR ALM3864BS |
| KU 3P90364010 |
| KU 3P90364011 |
| KU 3P90364012 |
| MI A005TA7891 |
| MI A5TA7891 |
| MI A5TA7891A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 90 mm |
| b: | 58 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM3868BS |
| MI A2TX4191 |
| SUZ 3140061P00 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 41 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-S |
| HC JA1406IR |
| KR ALM3871BS |
| KR ALM3871LK |
| MI A5TB1871 |
| NI 23100VM80A |
| vo: | 24 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 102 mm |
| gr: | 8 pcs |
| st: | W-L-IG-S-DFM(FR) |
| CG 114846 |
| KR ALM3891AN |
| KR ALM3891BS |
| KR ALM3891DD |
| KR ALM3891GB |
| MI A004TR5891 |
| MI A004TR5891AM |
| MI A004TR5891ZT |
| vo: | 12 volt |
| am: | 90 amp |
| a: | 36 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 50 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | BSS |
| BMW 12317576513 |
| CAS CAL35305 |
| CI 753506580 |
| KR ALM3892BS |
| KR ALM3892ZD |
| MH ALM3892WA |
| MI A005TG0891ZEB |
| MI A5TG0891 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 250 amp |
| a: | 62 mm |
| b: | 59 mm |
| c: | 40 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| CH 68329852AE |
| KR ALM3931BS |
| MI A003TV2281AC |
| MI A3TV2281AC |
| vo: | 12 volt |
| am: | 230 amp |
| a: | 75 mm |
| b: | 20 mm |
| c: | 69 mm |
| gr: | 4 pcs |
| st: | LIN |
| FO L1MT10300LB |
| FO L1MZ10346C |
| KR ALM3933BS |
| MH ALM3933RB |
| MI A003TV2681ZC |
| MI A3TV2681ZC |
| vo: | 12 volt |
| am: | 115 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 105 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L(Bolt) |
| CG 113971 |
| KR ALM3971BS |
| KR ALM3971DD |
| KR ALM3971KL |
| KR ALM3971YX |
| MI A003TR0091ZT |
| MI A3TR0091 |
| MI A3TR0091ZT |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 67 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-IG-C(G) |
| CG 115975 |
| HC CA2119IR |
| KR ALM3991BS |
| KR ALM3991UX |
| KR ALM3991YJ |
| MI 1800A067 |
| MI A3TG2991 |
| MI MN137847 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 15 mm |
| c: | 60 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM4017BS |
| MI A002TE0381ZD |
| MI A2TE0381ZD |
| NI 231006CB0A |