| vo: | 12 volt |
| am: | 75 amp |
| a: | 39 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 67 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-S |
| KR ALM3229BS |
| MI A2TA4791 |
| MI A2TA4791A |
| MI MD317813 |
| MI MD317863 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 105 amp |
| a: | 49 mm |
| b: | 29 mm |
| c: | 36 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| HO 311005KK004 |
| KR ALM3233BS |
| MI A005TZ0281AC |
| MI A5TZ0081A |
| MI A5TZ0281AC |
| vo: | 12 volt |
| am: | 115 amp |
| a: | 43 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-S |
| KR ALM3238BS |
| KU 3F27164010 |
| KU 3F27164011 |
| KU 3F27164012 |
| MI A3TB4399 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 85 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 46 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-S-C(G) |
| KR ALM3241BS |
| MI 1800A316 |
| MI A005TG2691 |
| MI A005TG2691ZT |
| MI A5TG2691 |
| MI A5TG2691ZT |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 47 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM3245BS |
| KR ALM3245GB |
| KR ALM3245NW |
| KR ALM3245ZD |
| KR ALM6245BS |
| MI A002TX0691 |
| MI A2TX0691 |
| MI A3TJ3191 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 37 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM3248BS |
| MI A5TV0781 |
| MI A5TV0781ZC |
| SUB 23700AB01A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 90 amp |
| a: | 17 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 66 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | P-D-NC |
| KR ALM3258BS |
| MAZD ZJ4018300 |
| MAZD ZJ4018300A |
| MI A002TG1381A |
| MI A2TG1381 |
| MI A2TG1381A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 67 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | P-D-NC |
| KR ALM3259BS |
| MAZD PY8V18300A |
| MAZD PY8V18300C |
| MAZD PY8V18300D |
| MI A002TX6081A |
| MI A002TX6981A |
| MI A2TX6081 |
| MI A2TX6081A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 32 mm |
| b: | 18 mm |
| c: | 47 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | K-C-IG |
| KR ALM3260 |
| KR ALM3260BS |
| KR ALM6260BS |
| MAZD SH1N18300 |
| MAZD SH1N18300A |
| MI A2TX6681 |
| MI A2TX9181 |
| MI A2TX9781 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 170 amp |
| a: | 40 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 83 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM3263BS |
| MI A3TX2391 |
| NI 231004HK1A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 180 amp |
| a: | 20 mm |
| b: | 80 mm |
| c: | 49 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM3264BS |
| MI A002TV1281ZD |
| MI A2TV1281ZD |
| PE 9829394380 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 50 amp |
| a: | 41 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 49 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| KR ALM3268BS |
| MI 30A6801100 |
| MI A005TA0871 |
| MI A5TA0871 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 90 amp |
| a: | 91 mm |
| b: | 56 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-IG-C-DFM(FR) |
| HO 31100PGM004 |
| HO AHGA48 |
| KR ALM3269BS |
| MI A002TB5191 |
| MI A2TB5191 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 43 mm |
| b: | 68 mm |
| c: | 75 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | LIN |
| FO EB3T10300EA |
| FO EB3T10300EB |
| KR ALM3272BS |
| MI A002TX4581ZT |
| MI A2TX4581 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 130 amp |
| a: | 55 mm |
| b: | 61 mm |
| c: | 50 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | F-B+ |
| CH 68324893AA |
| KR ALM3274BS |
| MI A005TV0981ZC |
| MI A5TV0981ZC |
| vo: | 12 volt |
| am: | 250 amp |
| a: | 41 mm |
| b: | 15 mm |
| c: | 57 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LI-RC-AS(BVS) |
| FO F2GT10300CA |
| FO G3GZ10346A |
| KR ALM3277BS |
| MI A003TV0481ZD |
| MI A003TV0581ZC |
| MI A3TV0481ZD |
| MI A3TV0581ZC |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 41 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 59 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S-D |
| BO 0986082440 |
| BO 0986JR0816 |
| CG 115340 |
| KR ALH3281BS |
| KR ALH3281GB |
| KR ALH3281RN |
| MI A2TJ0281 |
| NI 23100ED50A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 220 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 21 mm |
| c: | 47 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| KR ALM3286BS |
| MH ALM3286WA |
| MI A003TV0281 |
| MI A003TV0281AE |
| MI A003TV0281ZE |
| PE 1616897280 |
| PE 9805343480 |
| PE 9818962280 |