| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 32 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 58 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM2213NW |
| KR ALM2213YX |
| MI A002TJ1282 |
| MI A002TJ1282ZE |
| MI A2TJ1282 |
| MI A2TJ1282ZE |
| NI 231001KA1C |
| vo: | 12 volt |
| am: | 140 amp |
| a: | 38 mm |
| b: | 12 mm |
| c: | 61 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | DFM(FR)-L-S-C(G) |
| KR ALM2214AN |
| KR ALM2214BS |
| KR ALM2214DD |
| KR ALM2214KL |
| KR ALM2214NW |
| MI 1800A116 |
| MI 1800A214 |
| MI 1800A290 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 60 amp |
| a: | 53.4 mm |
| b: | 12.5 mm |
| c: | 81.4 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-IG-S |
| KR ALM2215SK |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 34 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 59 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S-C |
| CG 116033 |
| KR ALM2241BA |
| KR ALM2241BS |
| MI A2TX1981 |
| NI 231003HD1A |
| NI 231003HD1B |
| NI 231003HN1A |
| NI 231003VS1A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 55 amp |
| a: | 35 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 57 mm |
| gr: | 4 pcs |
| st: | L-S-C |
| KR ALM2269BS |
| MI A1TA2091 |
| MI A1TA3091 |
| SUB 23700KA771 |
| SUB 23700KA800 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 34 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 59 mm |
| gr: | 7 pcs |
| st: | L-S-C |
| BO 0986083040 |
| CG 115811 |
| KR ALM2281BS |
| KR ALM2281DD |
| LU LRA03695 |
| MI A002TX2181ZE |
| MI A2TX2181 |
| MI A2TX2191 |
| vo: | 24 volt |
| am: | 40 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-IG(R) |
| KR ALM2286BS |
| KR ALM2286GB |
| KR ALM2286LK |
| KR ALM2286NW |
| KR ALM2286SK |
| MI A2T70671 |
| MI A4T57886 |
| MI A4T58786 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 150 amp |
| a: | 45 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 66 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | P-D-NC |
| KR ALM2291 |
| KR ALM2291AN |
| KR ALM2291BA |
| KR ALM2291GB |
| MAZD P30118300 |
| MI A2TX2291 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 105 amp |
| a: | 51 mm |
| b: | 29 mm |
| c: | 35 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| HO 311005R0004 |
| HO 311005R1004 |
| HO 311005R1014 |
| HO AHGA92 |
| HO AHGA96 |
| KR ALM2292BS |
| KR ALM9292BS |
| MI A5TZ0091ZC |
| vo: | 12 volt |
| am: | 105 amp |
| a: | 51 mm |
| b: | 29 mm |
| c: | 35 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LIN |
| HO 311005R7A01 |
| HO 311005R7A02 |
| HO AHGA95 |
| KR ALM2293BS |
| MI A005TZ0281ZC |
| MI A5TZ0281ZC |
| vo: | 12 volt |
| am: | 50 amp |
| a: | 39 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 55 mm |
| gr: | 1 pcs |
| st: | L-S |
| HY 220102446 |
| KR ALM2384LK |
| MAZD TMSK18300 |
| MI A2T19384 |
| MI A2T83084 |
| MI A2TN2384ZJ |
| MI MD344310 |
| YALE 901861801 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 80 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 82 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-S |
| CG 111871 |
| HC JA1368IR |
| KR ALM2386BS |
| MI A3TA2799 |
| MI A3TA2799A |
| NI 231000Y710 |
| PRES 20130171 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 43 mm |
| b: | 16 mm |
| c: | 56 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | LI-RC-AS(BVS) |
| KR ALM2390BS |
| KR ALM2390DD |
| KR ALM2390GB |
| KR ALM2390UX |
| KR ALM2390ZD |
| MAZD CY0118300 |
| MAZD CY0118300A |
| MI A3TJ2391 |
| vo: | 12 volt |
| am: | 110 amp |
| a: | 46 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 81 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | L-S-D |
| CG 115796 |
| KR ALM2391BS |
| KR ALM2391ZD |
| LU LRA03102 |
| MI A3TG2391 |
| MI A3TG2391ZC |
| SUB 23700AA55A |
| WPS 11024N |
| vo: | 24 volt |
| am: | 45 amp |
| a: | 42 mm |
| b: | 14 mm |
| c: | 55 mm |
| gr: | 2 pcs |
| st: | L-S |
| KR ALM2403GB |
| KR ALM2403SK |
| vo: | 12 volt |
| am: | 100 amp |
| a: | 29 mm |
| b: | 13 mm |
| c: | 82 mm |
| gr: | 6 pcs |
| st: | L-S-D |
| KR ALM2413BS |
| MI A2TG1281ZT |
| NI 23100JR51A |
| vo: | 12 volt |
| am: | 75 amp |
| a: | 36 mm |
| b: | 17 mm |
| c: | 38 mm |
| gr: | 5 pcs |
| st: | LIN |
| HO 3110055AZ01 |
| HO 31100R3RE01 |
| HO AHGA84 |
| HO AHGA91 |
| KR ALM2426BS |
| MI A005TJ0291 |
| MI A5TJ0291 |
| MI A5TJ0391ZT |