| vt: | Truck |
| ax: | Rear Axle |
| L max: | 764 mm |
| L min: | 464 mm |
| D1: | 24 mm |
| D2: | 24 mm |
| KR WAA8500AA |
| SENSEN 15BS1030H |

| vt: | Truck |
| ax: | Rear Axle |
| L max: | 496 mm |
| L min: | 326 mm |
| D1: | 24 mm |
| D2: | 24 mm |
| SENSEN 15BS2000H |
| vt: | Truck |
| ax: | Rear Axle |
| L max: | 541 mm |
| L min: | 351 mm |
| D1: | 24 mm |
| D2: | 24 mm |
| KR WAA8502AA |
| SENSEN 18BS1008H |

| vt: | Truck |
| ax: | Front / Rear |
| L max: | 432 mm |
| L min: | 292 mm |
| D1: | 24 mm |
| D2: | 24 mm |
| SENSEN 15BS1077H |