| cm: | SD7H15 |
| ht: | MD |
| dis: | 14.5 mm |
| suc: | 14.5 mm |
| KR CHS1034GW |
| KR CHS1034YU |

| cm: | SD7H15 |
| ht: | YE |
| dis: | 13.5 mm |
| suc: | 19.5 mm |
| od: | 120 mm |
| KR CHS1047GW |
| KR CHS1047SZ |