
| cm: | SD7H15 |
| ht: | WV |
| dis: | 14.5 mm |
| suc: | 17.7 mm |
| KR CHS1054GW |
| KR CHS1054YU |
| cm: | SD7H15 |
| ht: | JD |
| dis: | 13.8 mm |
| suc: | 16.3 mm |
| od: | 121 mm |
| KR CHS1077YU |

| cm: | SD6V12 |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 110 mm |
| is: | Front |
| o1: | 8 pcs |
| lf: | 37, 39, 65 mm |
| KR CHS1119YU |

| cm: | DKS17D |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 124 mm |
| is: | Front |
| o1: | 5 pcs |
| lf: | 57, 63, 64, 70 mm |
| KR CHV1126YU |