| vo: | 12 volt |
| po: | 1 kw |
| te: | 11 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 95 mm |
| b: | 21 mm |
| CG 111087 |
| HC JS909 |
| JD AM100807 |
| JD AM100809 |
| KR STN0909YJ |
| ND 1280001152 |
| YA 11930577010 |
| YA 11964177011 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 2 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 74 mm |
| b: | 19 mm |
| CAS CST40151AS |
| CAT 3E5127 |
| CAT 3E5128 |
| CG 110962 |
| CG 110963 |
| HC JS898 |
| ND 0280009820 |
| ND 0280009821 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 1.4 kw |
| te: | 13 pcs |
| ro: | ACR |
| a: | 55 mm |
| b: | 66 mm |
| od: | 40 mm |
| BO 0986018761 |
| BO 0986020621 |
| CG 111463 |
| CG 111550 |
| CG 113244 |
| HC JS1080 |
| TO 2810003070 |
| TO 281000V050 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 2.5 kw |
| te: | 11, 13 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 82.5 mm |
| b: | 35.5 mm |
| od: | 39.9 mm |
| CG 110942 |
| HC JS929 |
| KR STN0929LC |
| KR STN0929SU |
| KR STN0929UL |
| ND 2280006470 |
| ND 2280006471 |
| ND 2280806470 |
| vo: | 24 volt |
| po: | 5.5 kw |
| te: | 10 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 89 mm |
| b: | 48.5 mm |
| od: | 40 mm |
| CAT 0R4317 |
| CAT 1119861 |
| CG 110944 |
| HC JS930 |
| KR STN0930 |
| KR STN0930NL |
| ND 1280005730 |
| ND 1280005733 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 0.8 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 82 mm |
| b: | 24 mm |
| CG 111196 |
| HC JS932 |
| KR STM0932BA |
| KU 1522163010 |
| KU 1522163011 |
| KU 1522163017 |
| KU 1522163018 |
| KU 7000065214 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 0.8 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 74 mm |
| b: | 19.5 mm |
| CG 111189 |
| HC JS933 |
| KR STN0933DJ |
| KR STN0933XH |
| MH STN0933WA |
| ND 1280008130 |
| TO 2810023800 |
| TO 281002380071 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 1.4 kw |
| te: | 10, 11, 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 82 mm |
| b: | 8 mm |
| BO 0001108123 |
| BO 0986019880 |
| CG 111492 |
| HC JS942 |
| KR STB0942BA |
| KR STN0942BL |
| KR STN0942RD |
| VA 458573 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 1.4 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 55 mm |
| b: | 17.5 mm |
| od: | 28 mm |
| CG 111551 |
| KR STN0943US |
| KR STN9943US |
| MH STN0943RB |
| UP STR8082 |
| VA 458600 |
| VA 458601 |
| WPS 17125N |
| vo: | 12 volt |
| po: | 0.8 kw |
| te: | 8 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 74 mm |
| b: | 4 mm |
| AS S6133 |
| CG 111553 |
| HC JS998 |
| KR STN0998AB |
| KR STN0998BA |
| KR STN0998XH |
| KR STN0998YJ |
| MH STN0998WA |
| vo: | 12 volt |
| po: | 2.2 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 82.5 mm |
| b: | 21 mm |
| od: | 35 mm |
| BL 015812 |
| CG 111525 |
| HC JS1005 |
| KR STN1005RD |
| KR STN1005SU |
| KR STN1005XY |
| KR STN1005YJ |
| VA 458584 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 2.5 kw |
| te: | 13 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 89 mm |
| b: | 47 mm |
| od: | 38.9 mm |
| CASE A39341 |
| CG 110627 |
| HC JS1012 |
| KR STN1012 |
| KR STN1012LC |
| KR STN1012SU |
| KR STN1012UL |
| KR STN1012WD |
| vo: | 12 volt |
| po: | 2 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 82.5 mm |
| b: | 22 mm |
| od: | 35 mm |
| CG 110934 |
| HC JS1013 |
| KR STN1013ML |
| ND 128000057 |
| ND 1280000570 |
| ND 1280002280 |
| TK 001366025 |
| TK 451170 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 1 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 74 mm |
| b: | 20 mm |
| od: | 28.4 mm |
| BO 0986020771 |
| BO 0986020831 |
| CG 111785 |
| HC JS1015 |
| HC JS1103 |
| KR STM1015RN |
| TO 2810075060 |
| TO 2810075090 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 1.2 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 74 mm |
| b: | 8 mm |
| od: | 29 mm |
| BO 0986019151 |
| BO 0986024260 |
| CG 112033 |
| GM 94855154 |
| HC JS1018 |
| HC JS1141 |
| KR STN1018TJ |
| TO 2810002060 |
| vo: | 24 volt |
| po: | 4.5 kw |
| te: | 12 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 91 mm |
| b: | 16.5 mm |
| od: | 44 mm |
| BO 0986019171 |
| CG 111679 |
| HC JS1021 |
| KR STN1021LC |
| KR STN1021SU |
| ND 1280008620 |
| TO 2810017020 |
| TO 2810017030 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 1.4 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 75 mm |
| b: | 33.5 mm |
| BO 0986018551 |
| CG 111442 |
| HC JS1022 |
| KR STN1022YJ |
| MH STN1022RB |
| UP STR8025 |
| VA 455589 |
| VA 455713 |
| vo: | 12 volt |
| po: | 1.2 kw |
| te: | 9 pcs |
| ro: | CR |
| a: | 74 mm |
| b: | 4.5 mm |
| BO 0001107079 |
| BO 0986018690 |
| CG 113649 |
| CG 113665 |
| HC JS1023 |
| HC JS1024 |
| TO 2810011080 |
| TO 2810011140 |