| vo: | 12 volt |
| cm: | HV17 |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 115 mm |
| b1: | 84 mm |
| KR KCH2023GW |
| vo: | 12 volt |
| cm: | HV17 |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 121 mm |
| b1: | 84 mm |
| HNN CA500UMNAA03 |
| KR KCH2024GW |
| vo: | 12 volt |
| cm: | VS18E |
| v: | 180 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 120 mm |
| b1: | 66 mm |
| KR KCH2035GW |
| KR KCH2035YU |
| vo: | 24 volt |
| cm: | V5 |
| rg: | R134a |
| gr: | 1 pcs |
| A: | 131 mm |
| b1: | 54 mm |
| KR KCH2081SZ |
| vo: | 12 volt |
| cm: | HS15 |
| rg: | R134a |
| gr: | 4 pcs |
| A: | 121 mm |
| b1: | 91 mm |
| HALL F500QBVEB01 |
| HALL F500QBVEB02 |
| HD 977014A450 |
| KR KCH2127GW |
| KR KCH2127YU |
| vo: | 12 volt |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 117 mm |
| b1: | 67 mm |
| KR KCH2132GW |
| KR KCH2132VG |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 119 mm |
| b1: | 60 mm |
| KR KCH2148GW |
| vo: | 12 volt |
| cm: | HS18 |
| v: | 180 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 7 pcs |
| A: | 120 mm |
| KI 977013E300 |
| KI 977013E350 |
| KR KCH2192YU |
| VA 813371 |
| vo: | 12 volt |
| cm: | VS16E |
| v: | 160 ml |
| rg: | R1234yf |
| gr: | 5 pcs |
| A: | 122 mm |
| HD 97701D7100 |
| KR KCH2197GW |
| vo: | 12 volt |
| cm: | HS18 |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 120 mm |

| vo: | 12 volt |
| cm: | HS15 |
| v: | 120 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 4 pcs |
| vo: | 12 volt |
| cm: | HV16 |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 120 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | RS18 |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 110 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | VS16E |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 107 mm |

| vo: | 288 volt |
| cm: | CMP01 |
| rg: | R134a/R1234yf |

| vo: | 12 volt |
| cm: | VS14E |
| v: | 120 ml |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 118 mm |