| vo: | 12 volt |
| cm: | 7SEU17C |
| v: | 150 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 100 mm |
| b1: | 41 mm |
| KR KCD2068BZ |
| KR KCD2068GW |
| KR KCD2068RA |
| KR KCD2068SI |
| MZ A9068300260 |
| ND 4471502880 |
| ND 4471502883 |
| VAG 2E0820803H |
| vo: | 24 volt |
| cm: | V50 |
| rg: | R134a |
| gr: | 5 pcs |
| A: | 139 mm |
| b1: | 63 mm |
| KR KCD2085GW |
| vo: | 12 volt |
| rg: | R134a |
| A: | 130 mm |
| CG 240263 |
| ND DCP02087 |
| VA 699229 |
| VAG 8A0260805AA |
| VAG 8A0260805AC |
| VAG 8A0260805AF |
| ZXL 5060310450 |
| ZXL 5060310451 |
| vo: | 12 volt |
| cm: | DVE18 |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 117 mm |
| b1: | 66 mm |
| DO 1F3BE12600 |
| HD 977012P250 |
| KI 977012P200 |
| KR KCD2094BZ |
| KR KCD2094GW |
| KR KCD2094RA |
| KR KCD2094SI |
| NISE 890578 |
| vo: | 12 volt |
| cm: | CSP11 |
| rg: | R134a |
| gr: | 4 pcs |
| A: | 108 mm |
| b1: | 53 mm |
| KR KCD2106BZ |
| KR KCD9106BZ |
| vo: | 12 volt |
| cm: | DV14 |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 112 mm |
| b1: | 82 mm |
| KR KCD2116GW |
| vo: | 24 volt |
| cm: | V50G |
| v: | 190 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 117 mm |
| b1: | 55 mm |
| KR KCD2123GW |
| vo: | 24 volt |
| cm: | V50, V50G |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 116 mm |
| b1: | 55 mm |
| KR KCD2124GW |
| vo: | 12 volt |
| cm: | DV9 |
| rg: | R134a |
| gr: | 1 pcs |
| A: | 132 mm |
| b1: | 50 mm |
| KR KCD2164GW |
| vo: | 12 volt |
| cm: | DV14N |
| v: | 120 ml |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 115 mm |
| b1: | 83 mm |
| KR KCD2181GW |

| vo: | 12 volt |
| cm: | DV12 |
| v: | 120 ml |
| rg: | R134a/R1234yf |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 118 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | CVC5 |
| v: | 100 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 5 pcs |
| A: | 110 mm |
| b1: | 45 mm |
| KR KCD2183GW |
| vo: | 24 volt |
| cm: | V5, V59 |
| rg: | R134a |
| gr: | 1 pcs |
| A: | 132 mm |
| b1: | 50 mm |
| KR KCD2188GW |
| KR KCD2188YU |
| vo: | 24 volt |
| cm: | V5 |
| rg: | R134a |
| gr: | 1 pcs |
| A: | 131 mm |
| b1: | 54 mm |
| KR KCD2214YU |
| vo: | 12 volt |
| cm: | TM15, TM15HD |
| v: | 150 ml |
| rg: | HFC-134a |
| gr: | 2 pcs |
| A: | 135 mm |
| vo: | 12 volt |
| cm: | V5 |
| v: | 270 ml |
| rg: | R134a |
| gr: | 6 pcs |
| A: | 125 mm |
| CG 240915 |
| ND DCP23027 |
| RE 8200024397 |