| pr: | 1.2 bar |
| fl: | 130 l/h |
| DLN A555VG1070 |
| KR KR0749M |
| VAG 1H0919051AJ |
| VDO 228225021001Z |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 95 l/h |
| BO 0986580310 |
| CI 1525H8 |
| DLN A555PC1158 |
| KR KR0750M |
| UTM AZ0750B |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 180 l/h |
| el: | 11 Amp |
| vo: | 12 volt |
| CI 1525T2 |
| KR KR0752M |
| VDO 228222012001Z |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 180 l/h |
| BO 0986580217 |
| CI 1525FL |
| KR KR0754M |
| pr: | 0.5 bar |
| fl: | 80 l/h |
| BMW 16141184279 |
| DLN A777BM1753 |
| KR KR0755M |
| VDO 228214002002Z |
| pr: | 0.5 bar |
| fl: | 80 l/h |
| BMW 16141182079 |
| KR KR0756M |
| VDO 228214001002 |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 90 l/h |
| el: | 5 Amp |
| vo: | 12 volt |
| AIR E10285M |
| CI 145512 |
| KR KR0757M |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 80 l/h |
| BO 0986580220 |
| CI 152566 |
| KR KR0758M |
| pr: | 1 bar |
| fl: | 110 l/h |
| AIR E10715M |
| DLN A555GM1184 |
| GM 91167370 |
| KR KR0759M |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 115 l/h |
| AIR E8730M |
| HD 311101G500 |
| KR KR0760M |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 95 l/h |
| BO 0986580256 |
| BO 0986580960 |
| CI 1525Y1 |
| DLN A555PC1385 |
| KR KR0772M |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 140 l/h |
| BO 0580303025 |
| CI 1525H2 |
| KR KR0776M |
| pr: | 0.5 bar |
| fl: | 95 l/h |
| BMW 16141184749 |
| KR KR0779M |
| VDO 228214001005 |
| pr: | 4 bar |
| fl: | 90 l/h |
| BO 0986580400 |
| BO 0986580965 |
| FO 98FP9H307AA |
| KR KR0780M |