| pr: | 3 bar |
| fl: | 110 l/h |
| DLP HP10208 |
| KR KR0520M |
| SUZ 1510052D30 |
| ZFR 601N10475Z |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 100 l/h |
| DLN A555VG1784 |
| FI 71742094 |
| KR KR0521M |
| PRB 705656520 |
| UTM AZ0521B |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 190 l/h |
| el: | 11.5 Amp |
| vo: | 12 volt |
| BO 0580203023 |
| FI 51821297 |
| KR KR0522M |
| PRB 707795290 |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 200 l/h |
| el: | 11 Amp |
| vo: | 12 volt |
| FI 51829566 |
| KR KR0523M |
| VDO A2C53363856 |
| pr: | 3 bar |
| fl: | 180 l/h |
| KR KR0525M |
| SUZ 1510079J50000 |
| VDO A2C53099636Z |