
| cm: | 5SEL12C |
| s: | 35 mm |
| le: | 50 mm |
| od: | 111 mm |
| KR DRN1122GW |

| s: | 32 mm |
| le: | 50 mm |
| od: | 113 mm |
| KR DRN1139GW |
| KR DRN1139YU |
| cm: | 10SR19C |
| s: | 32 mm |
| od: | 110 mm |
| KR DRN1159GW |
| KR DRN1159YU |