
| cm: | 6SAS14C |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 113 mm |
| is: | Front |
| o1: | 6 pcs |
| lf: | 50.5, 54, 57 mm |
| KR CHN1110YU |
| cm: | 10S17F |
| d1: | 30 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 110 mm |
| is: | Front |
| o1: | 5 pcs |
| lf: | 69, 54, 56, 57, 61 mm |
| KR CHN1122YU |
| cm: | PXE16 |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 48 mm |
| od: | 124 mm |
| is: | Front |
| o1: | 7 pcs |
| lf: | 52 mm |
| KR CHN1139YU |
| cm: | 6SBU16C |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 118 mm |
| is: | Front |
| o1: | 6 pcs |
| lf: | 56.5, 52.5, 60 mm |
| KR CHN1141YU |
| cm: | H12 |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 92 mm |
| is: | Front |
| o1: | 4 pcs |
| lf: | 70, 85 mm |
| KR CHP1111YU |
| cm: | H12 |
| d1: | 32 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 81 mm |
| is: | Front |
| o1: | 4 pcs |
| lf: | 67, 81 mm |
| KR CHP1115GW |