
| cm: | PXE16 |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 48 mm |
| od: | 124 mm |
| is: | Front |
| o1: | 7 pcs |
| lf: | 52 mm |
| KR CHN1139YU |

| cm: | 6SBU16C |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 118 mm |
| is: | Front |
| o1: | 6 pcs |
| lf: | 56.5, 52.5, 60 mm |
| KR CHN1141YU |
| cm: | H12 |
| d1: | 35 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 92 mm |
| is: | Front |
| o1: | 4 pcs |
| lf: | 70, 85 mm |
| KR CHP1111YU |
| cm: | H12 |
| d1: | 32 mm |
| d2: | 40 mm |
| od: | 81 mm |
| is: | Front |
| o1: | 4 pcs |
| lf: | 67, 81 mm |
| KR CHP1115GW |

| cm: | SD7H15 |
| ht: | WL |
| dis: | 15.5 mm |
| suc: | 18.3 mm |
| co: | Vertical |
| ct: | O-Ring |
| KR CHS1002GW |
| KR CHS1002YU |

| cm: | SD5H14 |
| ht: | FG |
| dis: | 11.7 mm |
| suc: | 14.5 mm |
| co: | Horizontal |
| ct: | O-Ring |
| KR CHS1004GW |
| KR CHS1004YU |
| cm: | V5 |
| d1: | 40 mm |
| d2: | 52 mm |
| od: | 133 mm |
| is: | Front |
| o1: | 6 pcs |
| lf: | 62, 55, 60, 64 mm |
| KR CHS1007YU |