| id: | 40 mm |
| od: | 68 mm |
| hi: | 30 mm |
| KR BKZ1034FZ |
| KR BKZ1034GW |
| KR BKZ1034UG |
| NSK 40BD6830T12 |
| id: | 15 mm |
| od: | 37 mm |
| hi: | 10 mm |
| KR BKZ1043GW |
| id: | 10 mm |
| od: | 26 mm |
| hi: | 16 mm |
| CG 251164 |
| KR BKZ1164YU |
| NSK 10BD40T12VVCG23 |
| id: | 35 mm |
| od: | 62 mm |
| hi: | 24 mm |
| CG 251000 |
| CG 253240 |
| IKA 891160 |
| KR BKZ1335UG |
| KR BKZ1335YU |
| NSK 35BD6224AT12DDUC01 |
| NSK ZA35BD6224T12DDUK01 |
| SNR ACB35X62X24 |
| id: | 32 mm |
| od: | 55 mm |
| hi: | 23 mm |
| CG 251612 |
| IKA 890120 |
| IKA 891100 |
| KR BKZ1612EE |
| KR BKZ1612FZ |
| NACHI 32BG05S12DST |
| NSK 32BD45A1T12DDFCG21 |
| NSK 32BD45A1T12DDU |

| id: | 35 mm |
| od: | 55 mm |
| hi: | 10 mm |
| qr: | 13 pcs |
| CG 252044 |