| vo: | 12 volt |
| od: | 96 mm |
| dq: | 6 pcs |
| da: | 30 amp |
| b+: | M5 |
| bl: | 18 mm |
| CG 230261 |
| IKA 166581 |
| MB RM129 |
| TR IMR7590 |
| UTM EM0261A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 128 mm |
| dq: | 12 pcs |
| da: | 40 amp |
| b+: | M5 |
| bl: | 40 mm |
| HO 31127RKB004 |
| KR AEM0492BS |
| KR AEM0492UT |
| UTM EM0492A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 122 mm |
| dq: | 12 pcs |
| da: | 50 amp |
| b+: | M6 |
| bl: | 11 mm |
| ct: | double delta |
| KR AEM0581PE |
| KR AEM0581UT |
| MB RM178HD |
| MI 97875C23069213H |
| MI A6982C23523Z10Y |
| TR IMR12202 |
| UTM EM0581A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 122 mm |
| dq: | 8 pcs |
| da: | 40 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 30 mm |
| CG 230884 |
| CG 235879 |
| KR AEM1035UT |
| MB RM193HD |
| MB RM231HV |
| MI A860X58270 |
| TR IMR10046 |
| UTM EM1035B |
| vo: | 12 volt |
| od: | 120 mm |
| dq: | 8 pcs |
| da: | 35 amp |
| b+: | M5 |
| bl: | 18 mm |
| KR AEM1051UT |
| MAZD L81318W60 |
| UTM EM1051A |
| ZFR 312N10161Z |
| vo: | 12 volt |
| od: | 97 mm |
| dq: | 6 pcs |
| b+: | M8 |
| bl: | 29 mm |
| KR AEM1082BS |
| vo: | 12 volt |
| od: | 81 mm |
| dq: | 8 pcs |
| b+: | M5 |
| bl: | 18 mm |
| KR AEM1094BS |
| KR AEM1094UT |
| UTM EM1094A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 112 mm |
| dq: | 12 pcs |
| da: | 35 amp |
| b+: | M6 |
| bl: | 17 mm |
| ct: | double delta |
| MB RM252 |
| TR IMR11201 |
| UTM EM1109A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 120 mm |
| dq: | 12 pcs |
| da: | 50 amp |
| b+: | M6 |
| bl: | 17 mm |
| ct: | double star(Y) |
| TR IMR12001 |
| UTM EM1112A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 112 mm |
| dq: | 12 pcs |
| da: | 35 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 43 mm |
| ct: | double delta |
| TR IMR11202 |
| UTM EM1116A |

| vo: | 12 volt |
| od: | 120 mm |
| dq: | 12 pcs |
| da: | 50 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 53 mm |
| vo: | 24 volt |
| od: | 81 mm |
| dq: | 8 pcs |
| b+: | M5, M8 |
| bl: | 13, 16 mm |
| ct: | delta |
| KR AEM1164UX |
| KR AEM9164UX |
| UTM EM1164A |
| UTM EM1164B |
| vo: | 12 volt |
| od: | 123 mm |
| dq: | 8 pcs |
| da: | 40 amp |
| b+: | M6 |
| bl: | 18 mm |
| ct: | star(Y) |
| KR AEM1187UT |
| TR IMR10091 |
| UTM EM1187A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 92 mm |
| dq: | 6 pcs |
| da: | 40 amp |
| b+: | M6 |
| bl: | 24 mm |
| KR AEM1198BS |
| KR AEM1198UX |
| TR IMR7500 |
| UTM EM1198A |
| vo: | 12 volt |
| od: | 112 mm |
| dq: | 6 pcs |
| da: | 50 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 50 mm |
| KR AEM1217UT |
| UTM EM1217A |
| vo: | 24 volt |
| od: | 121 mm |
| dq: | 8 pcs |
| da: | 35 amp |
| b+: | M8 |
| bl: | 30 mm |
| KR AEM1228UT |
| UTM EM1228A |